Kokios kelnės madingos 2012 vasarą?

Nors vasara – sijonų ir suknelių metas, vis dėl to iš mėgstamiausios aprangos sąrašo kelnių nereikėtų išbraukti. Šiais metais garsiausi pasaulio dizaineriai tikrai pasistengė ir pasiūlė labai įvairių modelių, taigi kažką tinkamo savo figūrai ras kiekviena.

Bene svarbiausia tendencija šiais metais – plačios, laisvai krintančios kelnės. Šis modelis ypatingai tiks toms, kurios nori paslėpti figūros trūkumus. Svarbiausia – jos atrodo labai stilingai, o tuo pačiu yra ir patogios.Banano formos kelnės, plačios ties klubais ir siaurėjančios į apačią – taip pat pasirodė daugumos dizainerių kolekcijose. Tačiau renkantis šį modelį reikėtų atsižvelgti į savo figūros tipą. Šios kelnes labiausiai tiks aukštoms merginoms su siaurais klubais.Tiesios kelnės – tai nepakeičiama klasika. Ypatingai madingi šiais metais modeliais iki kulkšnies. Madingas tiek pažemintas, tiek paaukštintas liemuo.Tos, kurios didžiuojasi savo liemeniu ir mėgsta jį pabrėžti, atras nemažai madingų modelių. Galima rinktis tiek tiesias, tiek siaurėjančias arba priešingai – plačias kelnes.Kaip jau minėjome anksčiau, 2012 vasarą bus madingos patrumpintos kelnės. Dažniausiai – iki kulkšnų.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
nesvarbu
2012-07-03 14:50
pasirinkimas didelis bet ne viskas tinka
jooo
2012-06-22 11:26
Apmauk mane žemaūgę su plačiomis kelnemis...auprantu,kai esi aukta,tai tikrai viskas tinka,o čia-kulverstukas
r
2012-05-30 19:07
aš ir turiu super gražias,stilingas kelnęs,nueikit Kaune į Jacinto parduotuvę urmo miestelį 2sandėlį,ten liuks tokių kelnių yra ir medžiagos geros
Vakarė
2012-05-22 09:10
Tikrai yra iš ko pasirinkti. Labai gražūs modeliai. Tik du modeliai nepatiko (nukarusiu užpakaliu).Jų nesivilkčiau net namuose.
Vera
2012-05-17 17:58
Na, kasdieniame gyvenime viskas visada atrodo ne taip, kaip ant podiumo, ir nėra čia ko stebėtis