Kokių sauskelnių ieškoti?

„Pampers“ pataria: sauskelnės yra svarbi jūsų kūdikio priežiūros dalis, norint, kad jis išliktų laimingas ir sveikas. Sužinokite viską, ką jums reikia žinoti apie tinkamų sauskelnių pasirinkimą savo kūdikiui.

Pirmas dalykas, kurį turite apsvarstyti renkantis sauskelnes – ar jos tiks jūsų kūdikiui. Kadangi kūdikiai auga itin sparčiai, svarbu surasti sauskelnes, kurios tikrai tiks!

Renkantis sauskelnes, prieš priimant galutinį sprendimą, apsvarstykite kelis faktorius. Turėkite omenyje kainą, patogumą ir sugeriamumą.

Patogumas

Įsitikinkite, kad sauskelnės pagamintos iš medžiagų, tinkamų jūsų kūdikio odai.

Sugeriamumas

Paprastai tai tampa svarbiausiu faktoriumi renkantis sauskelnes.  Sugeriamumą vertinkite pagal tai, ar jūsų kūdikio odelė išlieka sausa.
Pasak Amerikos pediatrų akademijos (American Academy of Pediatrics – AAP), išlaikant jūsų kūdikio odą sausą galima išvengti sauskelnių sukelto bėrimo.

Sauskelnių dydis

Sauskelnių dydis yra nustatomas pagal jūsų kūdikio svorį ir užrašytas ant pakuotės. Daugelis sauskelnių yra sukurtos pagal tai, ar jūsų kūdikis yra aktyvus. Jei jūsų mažylis ropoja, vaikšto ar skuodžia, jūs turėtumėte ieškoti sauskelnių, sukurtų pagal šiuos veiklos tipus.

Jei perkate sauskelnes dar prieš kūdikio gimimą, yra svarbu suprasti apytikslį savo kūdikio svorį, kadangi jūsų mažylis gali pranokti „naujagimio“ dydį, teigia Amerikos pediatrų akademija.

Kiek sauskelnių reikia turėti

Dažnas klausimas, kurį užduoda tėvai, yra „Kiek sauskelnių man tikrai reikia?“ Kūdikiai paprastai suteršia sauskelnes kas kelias valandas, taigi jums gali prireikti maždaug penkerių vienai dienai. Jums taip pat gali prireikti kelių papildomų vienetų jūsų sauskelnių krepšyje ir dažnai lankomų giminaičių namuose.

Atsiminkite, kad kūdiniai pirmaisiais dvejais gyvenimo metais auga itin sparčiai. Įvertinkite tai, kiek svorio jūsų kūdikis priaugo pirmaisiais keliais mėnesiais ir įsigykite sauskelnes pagal kūdikio augimo tempą. Jūs juk nenorite apsirūpinti sauskelnėmis, kurios greitai bus per mažos jūsų  mažyliui!

Įdomu! Amerikos pediatrų akademijos duomenimis, naujagimių tėvai sunauoja apie 3000 sauskelnių vien primaisiais metais!

Sauskelnių tipai

Nors standartinės sauskelnės yra sukurtos tiesiog kasdieniam naudojimui, yra sauskelnių, turinčių specifinę paskirtį.

Pavyzdžiui, jums gali prireikti specialių vandeniui atsparių sauskelnių plaukimui. O tuomet, kai ateis laikas mokytis naudotis naktipuodžiu, turėsite specialių gaminių, nuo sauskelnių iki kelnyčių, pasirinkimo galimybę.  

„Pampers“ užmaunamos sauskelnės

„Pampers“ užmaunamos sauskelnės yra puikus pasirinkimas - jas lengva užmauti ir pakeisti net tada, kai Jūsų mažylis stovi ar juda - jam tereikia žengti žingsnelį į naująsias sauskelnes. Jas labai patogu naudoti tiek dieną, tiek naktį.  
 
„Pampers“ užmaunamos sauskelnės ypatingos ir tuo, jog turi labai minkštą juosmens dalį. Ši lanksti juosta priglunda prie mažylio juosmens bet kurioje padėtyje jam judant, todėl nėra jokio pratekėjimo pavojaus. Be to, jos patogios dėvėti ir išlaiko kūdikio odelę sausą labai ilgai – kaip ir įprasta „Pampers“ gaminiams.  
 
Užmaunamos „Pampers“ sauskelnės tinka mažyliams jau nuo 10-12 mėnesių amžiaus.  
 
„Pampers“ užmaunamų sauskelnių karta
 
„Pampers“ užmaunamos sauskelnės yra dviejų rūšių – „Pampers Premium Care Pants“ ir „Pampers Pants“. Abu gaminiai – tai lengvai pakeičiamos sauskelnės, išlaikančios mažylio odą sausą iki 12 valandų – būtent tai, ko jūs ir tikitės iš „Pampers“.

Šaltinis: pampers.com

 

» Rašyti komentarą