Kokybiškiems baldams įsigyti - vartojimo paskola

Gamintojo nuotr.

Įsigijus nuosavą būstą ir atlikus remonto darbus, paskutinis etapas prieš šeimai pradedant gyventi naujuose namuose – baldų įsigijimas. Dažniausiai baldams taikomi reikalavimai – kokybiškumas, ilgaamžiškumas bei funkcionalumas.

Svarstant, kokio stiliaus, išmatavimų, spalvų baldus pasirinkti – visuomet galima kreiptis į profesionalius interjero dizainerius, padėsiančius pasirinkti tinkamiausius namų interjero elementus. Vienais ilgaamžiškiausių yra laikomi medžio masyvo baldai, kurie yra gaminami tik iš natūralios medienos, nenaudojant jokių chemikalų. Tiesa, norint kuo ilgiau džiaugtis kokybiškais medžio masyvo baldais, rekomenduojama galutiniame pagaminimo procese kuos padengti ypač plonu lako sluoksniu. Kokybiškų baldų pirkimas pareikalauja nemenkai atverti piniginę, todėl neturint reikiamo santaupų kiekio, sprendimu gali tapti vartojimo paskola. Vartojimo paskola galima apmokėti didesnius pirkinius kaip buitinės technikos prietaisai, elektronikos prekės, jau minėti baldai, taip pat – išvykti į kelionę ar suremontuoti automobilį. Platesnė informacija apie vartojimo paskolas yra pateikiama internetiniame tinklalapyje.


Paraiškas vartojimo paskolai gauti gali pildyti asmenys nuo 19 iki 72 metų, kurių pajamos atskaičius mokesčius yra 230 eurų ir daugiau. Taip pat galimas kreipimasis dėl finansavimo su bendraskoliu, jeigu paskolą siekiančio gauti asmens pajamos yra mažesnės negu reikalauja bankas, kadangi šiuo atveju yra vertinamos bendros šeimos pajamos. Dera nepamiršti, jog bet kokio tipo paskola yra finansinis įsipareigojimas, todėl specialistai rekomenduoja gerai įvertinti asmenines skolinimosi galimybes. Geriausiai tai gali atlikti finansų ekspertai, kurie įvertina asmens, siekiančio paskolos gavimo, gaunamas pajamas, kredito istoriją ir kitus aspektus, nulemiančius galimą pasiskolinimo sumą ir laiko terminą, per kurį gautas finansavimas turės būti grąžinamas. Taigi, įvertinus asmenines finansines skolinimosi galimybes ir gavus teigiamą paskolos sprendimą, galima imtis baldų rinkimosi proceso.

Kiekvienuose namuose yra aptinkami pagrindiniai naudojami baldai: spintos, stalai, kėdės, lovos. Kiekvienus iš šių baldų tenka pritaikyti skirtingiems kambariams pagal jų paskirtį, dydį ir pan. Vaikų kambariams įrengti dažniausiai renkamasi žaismingus, ryškesnių spalvų, miegamojo, svetainės ar darbo kambariams – moderniam arba klasikinio stiliaus būstui pritaikytus baldus. Nors šiuolaikiniai interjero dizaineriai rekomenduoja nebijoti spalvų ar tam tikrų akcentų kambariuose, tačiau svarbiausia – pasirenkamų baldų kokybiškumas ir praktiškumas. Vienas svarbiausių baldų namuose – spinta. Ši turi būti ypač funkcionali, kadangi joje bus talpinami ne tik pagrindiniai šeimos drabužiai, avalynė, bet ir vietos namuose neatradę daiktai kaip patalynės komplektai, rankšluosčiai ir pan. Vienas populiariausių sprendimų – stumdomų durų spinta. Ši spinta yra praktiškesnė negu įprasta varstomų durų, nes ji sutaupo būsto erdvės, o taip pat ši gali būti skirtingų tipų: sieninė, kampinė ir pan. Stumdomų durų spintos pasižymi tyliai veikiančiu mechanizmu, o aliuminio sistemos nuo seno žinomos kaip kokybiškos bei ilgaamžės. Tokio tipo spintos dydį, lentynų, stalčių, kabyklų skaičių ir kitus aspektus galima pasirinkti individualiai, todėl šis baldas tampa pritaikytas kiekvieniems namams, nepriklausomai nuo jų dydžio.

Vienas sudėtingiausių etapų išsirinkus baldus tampa jų išdėstymas. Šiuo atveju taip pat gali padėti interjero dizaineriai, kurie visus įsigytus baldus išdėstys funkcionaliai ir praktiškai, namuose paliekant pakankamai erdvės praėjimams ir pan. Ypač svarbus tinkamas baldų išdėstymas virtuvės kambaryje, kadangi čia praleidžiama nemažai laiko gaminant valgyti, vakarojant su šeimos nariais ar draugais. Buitinės technikos prietaisai neturi kliudyti praėjimui, maisto ruošimui, o visi virtuvės kambaryje esantys baldai turėtų būti ne tik funkcionalūs, bet ir kokybiški.

» Rašyti komentarą