Komiškas sutapimas: 30-metis Taylor Swift kenčia nuo bendravardės žvaigždės gerbėjų

Taylor Swift yra visiems puikiai žinoma kantri muzikos žvaigždė, pelniusi 7 „Grammy“ apdovanojimus, sukūrusi daugybę visame pasaulyje hitais tapusių dainų. Taylor Swift taip pat yra ir 30-metis vyrukas, fotografas, kuris nuolat patiria išskirtinį bendravardės merginos gerbėjų dėmesį.

Jaunas vyras teigia, kad vardas ir pavardė jį nuolat įstumia į komiškas, labai keistas, kartais net ir šiek tiek gąsdinančias situacijas, o dėl nesibaigiančio laiškų srauto jam teko pasikeisti elektroninio pašto adresą: „Juokingiausias ir labiausiai trenktas vyrukas prašė parašyti dainą apie tai, kaip mudu važiuojame jo motociklu per žvaigždėtą dangų“, - juokėsi Taylor. Vyras prisiminė ir gerbėjus, kurie siuntė laiškus kas 15 minučių, o juose išpasakodavo net pačias intymiausias gyvenimo detales.Vyras taip pat sulaukia ypatingo dėmesio kaskart parodžius asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus, o apie jo vardą ir pavardę sužinoję aplinkiniai nepraleidžia progos pajuokauti, drauge nusifotografuoti ir net prašo Taylor Swift autografo!

Taylor Swift taip pat tvirtino, kad susidūręs su gerbėjų dėmesiu jis gali pajusti bent menką dalelę žvaigždžių kasdienybės, kuomet jos susiduria ne tik su labai mielais, nuoširdžiai jais besižavinčiais gerbėjais, bet ir kraupiais keistuoliais bei persekiotojais.

Vyras tikino, kad savo garsiosios bendravardės dar nėra sutikęs, tačiau viliasi, kad tokia proga dar pasitaikys.

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
ru
2015-11-28 21:43
Labai įdomu. Taylor Swift yra moteris ir vyras. Du viename.