Kosmetikos naudojimas „ne pagal paskirtį“

Dauguma visažistų, norinčių išgauti tobulą rožinio blizgio atspalvį ar rafinuotai skaisčią odą nė nenaudojo tų priemonių, kokias jūs įsivaizduojate. Jie mėgsta maišyti spalvas ir parinkti įvairias priemones bei produktus, žinodami, jog kiekvienas įrankis, pudrinė ar lūpdažis turi kur kas daugiau paskirčių, nei mes manome. Štai kokias paslaptis išduoda visažistė iš Niujorko Stojanko.

  • Panaudokite savo maskuojantį pieštuką kaip pagrindą! „Prieš užtepdamos akių šešėlius, perbraukite vokus su šia priemone. Tai padės lengviau padengti šešėlius ir tik tada pamatysite jų tikrąją spalvą“ – siūlo Sojanko.
  • Priklausomai nuo jūsų odos spalvos tono, akių šešėliai gali išryškinti veido formos kontūrus. „Šviesesnius odos spalvos tonus turinčios moterys gali naudoti rausvus šešėlius, jei nori išryškinti skruostikaulius, o tamsesnių tonų savininkės turėtų rinktis tamsesnius“, – sako ji.
  • Kreminiai skaistalai yra puikiausias daugiafunkcinių priemonių pavyzdys. „Naudokite skaistalus kaip lūpų blizgį, akių šešėlius ir kaip pačius skaistalus“, – pataria Sojanko.
  • Tušas tinka ne tik blakstienoms. „Šviesiai rudas tušas puikiai pasitarnaus jūsų antakiams. Pirmiausia su servetėle nuvalykite tušo perteklių, tuomet švelniai perbraukite per antakius“.
  • Viskas, ko jums reikia – tai lūpų balzamas veido formoms išryškinti! „Permatomas balzamas puikiai išryškina skruostikaulius. Paprasčiausiai su pirštų galiukais užtepkite jo ant iškiliausių jūsų veido vietų, kad jis atspindėtų šviesą“.
» Rašyti komentarą