Kovojame su paakių maišeliais

Atsibudai ryte ir pažvelgusi į veidrodį netekai vilties? Paakiai patinę taip, lyg būtum buvusi audringame vakarėlyje ir net visagalis makiažas tavęs negelbėja? Tuomet siūlome skaityti toliau, nes mes turime naudingų patarimų, padėsiančių visam laikui įveikti šį nemalonumą.

Jei neturi laiko įvairioms namų sąlygoms pritaikytoms procedūroms, paprasčiausiai įsigyk šaldantį paakių kremą su augalų ekstraktais. Tokiu geliu tiesiog patepk viršutinius bei apatinius akių vokus, ir luktelėk kelias minutes, kol jis absorbuosis į odą. Šis gelis nepalieka jokios riebalų plėvelės, todėl jau po kelių minučių gali drąsiai darytis akių makiažą.

Jei nenori pirkti specialių priemonių, štai keli naudingi patarimai kaip išsiversti be jų:

  • Užsiplikyk juodos arbatos maišeliuose, o tuos maišelius padėk atvėsti į šaldytuvą. Kai maišeliai sušals, kelioms minutėms užsidėk juos ant akių ir ramiai pagulėk. Jie labai greitai nuramina odą ir ją išlygina, nuimdami patinimą.
  • Įsigyk specialią daugkartinio naudojimo vėsinamąją kaukę pagamintą iš plastiko ir pripildytą gelio. Kaukę visuomet laikyk šaldytuve, o esant reikalui užsidėk ant akių ir palaikyk 3-5 minutes. Tokią pačią kaukę gali pasidaryti ir pati: paimk smulkinto ledo ir tiesiog sudėk juos į plastikinį maišelį. Efektas niekuo nesiskirs.
  • Ledukams skirtame indelyje užsišaldyk ramunėlių arba medetkų arbatos. Tokie ledukai padės nuimti rytinį patinimą ir nuovargį, bei sudrėkins odą aplink akis.


Jei ryte niekur neskubi, gali išbandyti specialias kaukes, padedančias įveikti paakių paburkimą:

  • Smulkiai supjaustyk šviežius petražolių lapelius, sudėk juos ant apatinių vokų, o iš viršaus prispausk sudrėkintais vatos tamponais. Palaikyk šią natūralią kaukę 10-15 minučių.
  • Į marlę suvyniok 2 šaukštus tarkuotų bulvių ir uždėk ant patinusių vietų. Palaikyk šią kaukę 10-15 minučių, o vėliau palepink odą kremu su vitaminu A ir E. Luktelėk 10-15 minučių ir visus ant odos likusius likučius pašalink ramunėlių arba medetkų arbatoje sudrėkintais vatos tamponėliais.


Atsikėlusi ryte bent 30 minučių skirk sportui: tai gali būti bėgiojimas, šokiai ar tiesiog fiziniai pratimai. Sporto metu išsiskiriantis prakaitas padeda pašalinti skysčių perteklių organizme, taigi ir paakių patinimas gerokai sumažės.

» Rašyti komentarą