Kūdikių sauskelnių keitimas. Patarimai ir gudrybės

„Pampers“ pataria: pasinaudokite vienos mamos patirtimi, kad paverstumėte sauskelnių keitimą linksma (jei galima taip sakyti) patirtimi! Geros sauskelnės yra sugeriančios, puikiai tinka ir yra patogios. Atrodo paprasta, ar ne? Na, jei kada teko rinkti sauskelnes prekybos centre, jūs žinote, kad ten yra tiek pasirinkimo galimybių, kiek jūsų kūdikis turi kojų ir rankų pirštų. Bet išsirinkti puikiai jūsų kūdikiui tinkančias sauskelnes nėra sunku, kai žinote, ko ieškoti!

Gerai tinkančios

Pirmiausia jums reikia nustatyti jūsų naujagimio sauskelnių dydį, priklausantį nuo svorio. Yra du būdai nustatyti, kad jūsų kūdikiui jau reikalingos didesnės sauskelnės: kūdikis sveria daugiau arba skystis pradeda skverbtis per sauskelnių kraštus.

Didesnės sauskelnės sugeba „susitvarkyti“ ir su didesniu kiekiu išmatų. Nors mano sūnui Henriui tinkantis sauskelnių dydis yra trečias, aš nesenai pakeičiau jį didesniu, kadangi jo pižamos kelnytės buvo drėgnos kiekvieną rytą. Pakeitus sauskelnių dydį ketvirtu, jos visuomet yra sausos.

Naktinės sauskelnės

Jūs taip pat norėsite įsigyti naktines sauskelnes. Dienos metu jūs turite pakeisti sauskelnes, kai tik jos yra šlapios arba po kiekvieno tuštinimosi, bet naktį jūsų kūdikis praleis dėvėdamas nešvarias sauskelnes ilgiau.

Naktinės sauskelnės sulaiko daugiau išmatų ilgesnį laiko tarpą efektyviau nei įprastos sauskelnės.

Minkštos, bet sugeriančios sauskelnės greitai sugers šlapimą ir nepaliks jo ant jūsų kūdikio odos, taip išlaikant odą sausą, tad odos sudirgimo galimybė sumažės.

Keitimo patarimai


Kai ateina laikas keisti jūsų naujagimio sauskelnes, norint, kad kūdikis išliktų linksmas, svarbu nukreipti jo dėmesį! Sudainuokite dainą, pasiūlykite žaislą ar rodykite grimasas. Taip pat gali praversti pasakojimas, ką ruošiatės daryti prieš pat pradedant.

Kad ir ką darytumėte, prieš pradedant keisti sauskelnes, įsitikinkite, kad jūs turite servetėlių ir švarias sauskelnes šalia! Nėra nieko baisiau kaip bandyti išlaikyti judantį, išsitepusį kūdikį pašėlusiai ieškant servetėlių ir suprantant, kad jų nebeturite.

Patikėkite manimi, kaip naujai iškepta mama, aš tai žinau, tai dariau ir kažkaip išgyvenau, o dabar galiu ir jums tai papasakoti!„Pampers“ užmaunamos sauskelnės yra puikus pasirinkimas - jas lengva užmauti ir pakeisti net tada, kai Jūsų mažylis stovi ar juda - jam tereikia žengti žingsnelį į naująsias sauskelnes. Jas labai patogu naudoti tiek dieną, tiek naktį.

„Pampers“ užmaunamos sauskelnės ypatingos ir tuo, jog turi labai minkštą juosmens dalį. Ši lanksti juosta priglunda prie mažylio juosmens bet kurioje padėtyje jam judant, todėl nėra jokio pratekėjimo pavojaus. Be to, jos patogios dėvėti ir išlaiko kūdikio odelę sausą labai ilgai – kaip ir įprasta „Pampers“ gaminiams.

Užmaunamos „Pampers“ sauskelnės tinka mažyliams jau nuo 10-12 mėnesių amžiaus.

„Pampers“ užmaunamų sauskelnių karta

„Pampers“ užmaunamos sauskelnės yra dviejų rūšių – „Pampers Premium Care Pants“ ir „Pampers Pants“. Abu gaminiai – tai lengvai pakeičiamos sauskelnės, išlaikančios mažylio odą sausą iki 12 valandų – būtent tai, ko jūs ir tikitės iš visų „Pampers“ gaminių.

Šaltinis: pampers.com

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Monika
2017-06-15 14:36
O kam tos serveteles? Nejau bunant namuose negalima tiesiog nuprausti vaiko po vandeniu? Tinginės mamos šiais laikais. Servetėles propaguoju tik kelionėje, kai nera galimybes nupraust vaikelio.