Kuo užsiimti su vaiku blogu oru?

Vaikams patinka žaisti, bėgioti ir linksmintis lauke, tačiau orai ne visada tam būna palankūs. Kuo galima užsiimti, jei tenka sėdėti namie?

Futbolas ant kilimo. Šis linksmas ir judrus žaidimas patinka beveik visiems mažyliams. Tiesa, atrodys jis kiek kitaip: žolytę atstos kilimas, o futbolo kamuolį – pripučiamas kamuoliukas. Lygiai taip pat galima pažaisti tinklinį arba krepšinį.

Hipodromas. Vaikystėje tikriausiai ir jums patikdavo „jodinėti“ tėčiui ant nugaros arba ant kelių. Laikas palinksminti ir savo atžalą: tegul sėdasi ir nurodinėja, kur eiti.


Kino teatras. Manote, kad žiūrėti animacinius filmukus reikia tyliai, nenuleidžiant akių nuo ekrano? Visai ne! Išsirinkite ką nors su smagia muzika, emocingo, leiskite vaikams pašokti arba pašokinėti. Tik iš pradžių nusistatykite taisykles, kad įsiaudrinę mažyliai nenusiaubtų visų namų.

Lobių sala. Jei jūsų atžalai patinka nuotykiai ir lobio paieškos, pažaiskite namie piratus. Nupieškite žemėlapį ir išslapstykite nuorodas su tolesniais nurodymais.

Greičiau, aukščiau, stipriau! Jei vaikui liūdna namie vienam, pakvieskite į svečius keletą jo draugų, surenkite varžybas. Taip mažyliai galės aktyviai ir smagiai praleisti laiką, patirs daugybę malonumo ir nepamirštamų įspūdžių.

Jei išradingai praleisite laiką su savo atžalomis, nuotaikos negadins net blogas oras!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
zaisti
2015-06-28 22:45
Geru loginiu zaidimu esu rades www.loginiaizaidimai.lt