Kuo vestuvėse užimti vaikučius?

Vestuvės – šventė ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams. Vis dėlto kartais nutinka taip, kad mažiesiems gali pasidaryti nuobodu – tada jie ims ožiuotis ar net verkti. Kad taip nenutiktų, būtina pasirūpinti, kad vaikučiams nepritrūktų įdomios ir smagios veiklos.
 
Vaikai – nuotakos ir jaunikio pagalbininkai. Santuokų rūmuose berniukas gali palaikyti žiedus, o mergaitė – nuotakos puokštę, panešti šleifą ir pan. Šiam vaidmeniui tinka vaikučiai nuo 4 metukų. Tiesa, būtina juos įspėti iš anksto, o dar geriau – parepetuoti, kad išvengtumėte nemalonių staigmenų. Būkite tikri: žiedlapius iš krepšelio mėtantys vaikai jūsų šventėje tikrai jausis itin svarbūs dalyviai.

Vaikų dalyvavimas vestuvių ceremonijoje. Vaikai gali padeklamuoti kokį eilėraštuką, sudainuoti dainą ar ką nors pagroti (jei moka). Paimkite iš jų interviu: paklausinėkite, kieno tai vestuvės, kodėl suaugusieji tuokiasi ir pan. Nuoširdūs ir smagūs vaikų atsakymai tikrai pakels visiems nuotaiką.
 
Programa vaikams. Mažiesiems svečiams galima suorganizuoti atskirą programėlę su vaikiškais žaidimais ir užduotimis. Pasikvieskite pasakos personažų, klounų arba fokusininkų, pasirūpinkite dovanėlėmis ir prizais konkursų nugalėtojams (pieštukais, dažais ir t.t.).


Kelios idėjos: pasiūlykite vaikams nupiešti jaunuosius ir išrinkite labiausiai patikusį darbą (autorių būtinai apdovanokite), surenkite varžybas, kas greičiau sudėlios dėlionę, arba duokite medžiagų, kad vaikai savo rankomis padarytų dovanėlių jauniesiems.
 
Vaikų stalas. Jei vaikučių vestuvėse bus ne vienas ir ne du, o daugiau, pasirūpinkite atskiru stalu su vaikišku meniu. Pasiūlykite vaikams vaisių, įvairių gėrimų. Ir nepalikite mažųjų be priežiūros – labai rekomenduojame iš anksto susirasti profesionalią auklę, kuri pasirūpins mažaisiais svečiais (tada jums taip pat nebereikės sukti galvos dėl konkursų ir pan.).
 
Fotosesijos su vaikais. Surenkite nedidelę vaikučių fotosesiją – daugeliui iš jų labai patinka fotografuotis.
 
Nors vaikučių dalyvavimas vestuvėse kartais sukuria šiokių tokių papildomų rūpesčių ir nepatogumų, prisiminimai tiek jų, tiek jūsų atmintyje liks labai gražūs, tad pasistengti tikrai verta!

» Rašyti komentarą