Kuprinė mamai – madingas ir praktiškas sprendimas

@Shutterstock

Jūsų šeimą papildė ar greitai papildys naujas narys? Greičiausiai jau žinote, kad daug įprastų dalykų teks keisti. Vienas iš jų yra rankinė. Tačiau gerai, kad yra stilingų kuprinių, pritaikytų šeimų, turinčių kūdikius, poreikiams. Jos buvo sukurtos tam, kad keliauti su mažyliu būtų patogiau ir lengviau, nesvarbu, einate į parduotuvę ar leidžiatės į ilgą atostogų nuotykį. Kuprinės mamoms laikui einant tapo ne tik praktišku sprendimu, bet ir madingu pasirinkimu. Taigi, kuo kurpinės mamoms skiriasi nuo įprastų ir į ką atkreipti dėmesį, ieškant geriausio varianto?

 

Kas yra mamos kuprinė?

Dažnai atrodo, kad moteris, tapusi mama, privalo atsisakyti stilingų rankinių ir apskritai visko, kas yra madinga. Ir tam tikra prasme tai gali būti tiesa. Kai moteris tampa mama, ji pamažu pradeda mažiau vertinti madingus daiktus ir visą savo dėmesį sutelkia į praktiškumą. Laimei, pastaruoju metu kuprinės moterims patyrė tam tikrą revoliuciją. Vienas ir bene svarbiausias iš šios revoliucijos rezultatų yra stilingų ir praktiškų kuprinių atsiradimas mamoms.

Dabar moterys, vietoj nepatogių ir nestilingų sauskelnių krepšių, gali įsigyti talpias kuprines, kuriose patogu sudėti visus reikalingiausius mažylio ir savo daiktus, o dar ir rankos lieka laisvos, kai kuprinė ant pečių. Kuprinės mamoms yra patogiai sukonstruotos. Daugelis modelių turi daug įvairaus dydžio kišenėlių, kad būtų galima tvarkingai viską susidėti ir lengvai surasti. Be to, kad kuprinės, skirtos mamoms, yra be galo funkcionalios, jas galima rinktis iš įvairių modelių, spalvų ir medžiagų. Tai leidžia pasirūpinti ne tik patogumu, bet ir stilinga išvaizda.

Mamos kuprine

Į ką atsižvelgti renkantis kuprinę mamai?

Nauja galanterija mamoms gali tapti tikru iššūkiu. Ieškant geriausios kuprinės varianto, reikia atsižvelgti į įvairias savybes. Vienas iš pirmųjų svarbių dalykų yra talpa. Mamoms skirtų kuprinių talpa gali būti didesnė nei 30 litrų, tačiau yra ir kompaktiškesnių variantų. Renkantis naują kuprinę, svarbiausia įvertinti poreikius. Pasvarstykite, kokius daiktus gali reikėti pasiimti su savimi ir kiek vietos jie užima. Kai žinote, kokios talpos kuprinė Jums reikalinga, pagalvokite apie kišenes.

Geriausios kuprinės mamos dažnai būna tos, kuriose yra daug skyrių ir kišenių. Tačiau šioje vietoje, taip pat reikia pagalvoti apie poreikius. Jei Jums reikia sudėti tik svarbiausius vaiko daiktus, tokius kaip sauskelnės, servetėlės, marlė, atsarginiai rūbeliai, tada nebūtina kuprinė su daug skyrių. Tačiau nešantis buteliuką ar užkandžių, būtinai turi būti atskiras skyrius šiems dalykams, kad jiems netyčia išsipylus, neišsiteptų kiti kurpinėje esantys daiktai.

Žinoma, svarbu ne tik konstrukcija, bet ir kokybė, todėl didelį dėmesį skirkite medžiagos pasirinkimui. Kuprinės moterims gali būti iš įvairių medžiagų – nuo sintetinio audinio iki eko odos. Pastarąsias lengva prižiūrėti, nes jos lengvai valosi, tačiau yra standesnės, todėl gali būti mažiau patogios. Iš audinių pagamintos kuprinės paprastai greičiau išsitepa, jas sunku išvalyti, tačiau kai kurias galima skalbti skalbimo mašinoje. Beje, dalis gamintojų puikiai supranta, kad tėvams skirtas kuprines sunku išlaikyti švarias, todėl siūlo modelius su lengvai valomomis apdailomis tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

Taigi, kuprinės moterims, kurios augina mažylius, nebūtinai turi priminti nestilingus sauskelnių krepšius. Jos gali būti tiek madingos, tiek funkcionalios. Stilingą kuprinę, kuri mažai primena sauskelnių krepšį, galėsite nešioti ne vienerius metus, net kai vaikas paūgės.

» Rašyti komentarą