Laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Eglė Skrolytė: „Negaliu pakęsti komplimentų“

Kristinos Aleksynaitės nuotr.

Vasara prabėgo, bet įspūdžiai apie ją - niekada, todėl gražiausiomis, įspūdingiausiomis ir pačiomis pačiausiomis vasaros akimirkomis dalinasi TV3 eteryje septintą sezoną pradedančios laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Eglė Skrolytė.

Skaniausiai susiskaičiusi knyga
Didysis skaitymo projektas šiuo metu yra ir visą vasarą buvo "Hario Poterio" istorija. Tai skaniausia mano ir vaikų dienos dalis, kuomet sukrentame visi į lovą, apsikabiname ir skaitome, juokiamės, analizuojame. Ir džiaugsmą jaučiame nuo proceso, o ne rezultato. Jis, beje, man atrodo bus dar negreitai. Tos knygos tooooookios storos! :)

Gardžiausias patiekalas
Rytinė košė. Tai mano pastarųjų metų atradimas. Pasigaminu pati. Kiekvieną rytą. Na gerai, beveik
kiekvieną. Privalomas bruožas - ji ir jos priedai turi būti nesaldūs. Pavyzdžiui, grybai, avokadas, sūriai... O, dieve, kaip skanuuuuuu! Valgau ir skleidžiu keistus garsus...mmmm...ooo...uuuu :)))

Smagiausia išvyka
Jei nebuvome vasarą Nidoj, reiškia, nebuvo vasaros - taip juokaujame su vaikais. Ir, žinoma, Nidoje buvome. Ir, žinoma, kaip kasmet buvo vienintelis liūdnas dalykas joje - tai, kad iš jos anksčiau ar
Na, o smagiausia išvyka mane užklupo pati, galima sakyt, nepasiruošusią :) Atvykus į Berlyną. Juokauju, jog ten įsimylėjau! Laisvalaikį ant dviračių! :)

Geriausias laikas su vaikais
Visas, kuomet būdama su jais, pati leidžiu sau būti vaiku. Nieko nėra smagiau!

Patogiausias drabužis

Blaškausi...Sunku pasirinkti tarp senų gerų džinsų ir kombinezono.
O šiaip drabužis man - tos dienos nuotaikos atspindys. Vieną dieną neįsivaizduoju nieko patogiau už suknelę, kitą - jau manęs niekas ja neaprengtų!

Įdomiausias lankytinas objektas
Naujas...ir dar nematytas, žinoma! Į sąrašą pakliūna visi dar nematyti įdomūs Lietuvos ir pasaulio "taškeliai" nuo lajų tako Anykščiuose iki ledo viešbučio kažkur Skandinavijos sniegynuose.

Gražiausias komplimentas
Aš komplimentų nemėgstu. Tiesą pasakius, net negaliu jų pakęst. Dėl jų pataikūniškos ir Šią vasarą, teisybės dėlei, turiu pasakyti, kad buvau apdovanota keliais gražiais man pačiai, bet tai išimtis. Ir pakankamai intymi, tad pasilaikysiu juos tik sau :))

Pats pačiausias oras
Man labai patinka lietus.
Artimieji juokiasi iš manęs. Nesupranta.
O man gera, kai lyja, nors tu ką! Pavyzdžiui, skaityti knygą ar jaukiai įsitaisius lovoje gerti arbatą, kai į langą barbena lietus, vaikščioti po pušyną kapsint lašams.
Po to ta švaros, ramybės ramybės atmosfera po lietaus yra užburianti.

Svarbiausias darbas
Naujas sezonas - iššūkiai nauji! Septintus metus stengiamės sugalvoti ką nors naujo. Ar mums pavyko? Spręsti paliekame šeimynoms, bet labai tikiuosi, kad TAIP! TAIP! TAIIIIIIPPPPP!
 

» Rašyti komentarą