Laidų vedėja Alison Sweeney: du vaikai, du darbai ir tirpstantys kilogramai

Populiari TV laidų vedėja Alison Sweeney atrodo tiesiog puikiai - du vaikučius auginanti moteris gali pasigirti puikiai besiklostančia karjera, laiminga šeima ir itin sveiku požiūriu į gyvenimą.

Alison aktorės karjerą pradėjo būdama 16-os metų, tačiau anuomet vaidmenis gauti buvo itin sudėtinga - visą vaikystę bei paauglystę Alison buvo stambi, o aktorių atrankose dirbantys agentai merginą atvirai vadino stora ir tikino, kad ji nieko nepasieks. Ambicinga mergina ėmė domėtis sveika mityba, pakeitė savo valgymo įpročius, pradėjo sportuoti ir aktyviau gyventi. Merginai teko keisti visą drabužių spintą - 44 dydžio drabužius vilkėjusi paauglė savo dydį susimažino iki 34-36 ir jį išlaiko iki šiol.

38-erių metų Alison Sweeney šiuo metu veda laidą apie svorio metimą „The Biggest Loser“, režisuoja serialą „General Hospital“ bei stengiasi savo darbus derinti su santuoka ir dviejų vaikučių, 9-erių Beno ir 5-erių Megan, auginimu.Turite du darbus, įtemptą filmavimų grafiką, du vaikus, tad kaip pavyksta rasti laiko sportui?

Kiekviena savaitė yra vis kitokia, tad viena mano užduočių yra atrasti laiko sportui. Tikrai negaliu pasakyti, kad sportuoju 5 kartus per savaitę, o praleidusi treniruotę save siaubingai smerkiu. Ne. Susitariau su savimi, kad sportuosiu tomis dienomis, kada tik turėsiu laiko ir neišsisukinėsiu. Vakarais susiplanuoju, kaip galėčiau sportuoti - kartais mankštinuosi namie, įsijungusi Bob Harper arba Jillian Michaels fitneso DVD, kartais spėju į treniruotę sporto klube arba tiesiog išeinu pasivaikščioti su vaikais ir padarau seriją pritūpimų, įtūpstų, šuoliukų, kol jie žaidžia.

Teigiate, kad vyras ir vaikai prisideda prie jūsų svorio metimo. Ko iš jų išmokote?

Mano vyras Dave'as atpratino savivertę sieti su tuo, ką valgau. Moterys dažnai savo emocijas tarsi sujungia su lėkšte. Vyrai to nedaro. Suvalgyto cukraus kiekis tikrai neparodo tavo asmenybės.
Aš žaviuosi, kad mano vaikai žaidžia iki nukritimo. Pripučiamoje čiuožykloje jie šokinėja iki kol kiaurai permirksta prakaitu ir aš turiu juos išsinešti, o štai suaugusieji savo laisvalaikį dažnai praleidžia ant sofos, priešais televizorių.

Ar jus gąsdina scenos, kuriose tenka vaidinti apsinuoginus?

Žinoma, aš jaudinuosi, tačiau tikrai didžiuojuosi savimi, labai sunkiai ir daug dirbau norėdama gerai atrodyti ir turėti tvirtą, sportišką kūną. Galiu užsisklęsti, ieškoti savyje trūkumų ir kelti nepatogumus visiems, o galiu tiesiog dirbti ir tuo mėgautis. Taip ir darau.Jūs nesisveriate. Kodėl?

Seniau mano savivertė visiškai priklausė nuo svorio, aš to nebenoriu, nenoriu, kad mane vertintų svarstyklės. Aš visuomet atkreipiu dėmesį į tai, kaip gula drabužiai, ar treniruotėje neatsilieku nuo kitų, ar nepradedu dusti bėgdama į kalniuką į kurį lengvai užlėkdavau praitą savaitę - manau, kad tai sveikesni būdai vertinti savo kūno būklę.

O jeigu džinsai ima stipriau spausti... Ką darote?

Aš turėčiau suvartoti 1500 kalorijų per dieną, tad, jeigu mano drabužiai tampa ankšti, aš tiksliai žinau kodėl: pavyzdžiui, atšvenčiau dviejų draugų gimtadienius, valgiau du didelius torto gabalus. Mano taisyklė labai paprasta - nemeluoju sau, o taip pat ir nesigraužiu, jeigu nepavyksta laikytis plano, tiesiog stengiuosi grįžti į įprastą ritmą. Reikalui esant, suvalgau truputį mažiau ir pasportuoju daugiau.

Ar leidžiate sau pasmaguriauti nesveiku maistu?

Retkarčiais. Mano silpnybė - namuose ruošti desertai. Jų tikrai paragauju, tačiau visuomet reguliuoju porcijos dydį. Buvau draugės gimtadienyje, ji vaišino nuostabiais keksiukais, aš žinau, kad vienas keksiukas - 500 kalorijų, tad suvalgiau tik ketvirtadalį, bet pasmaližiavimui to tikrai pakanka.
 

» Rašyti komentarą