Laikas pereiti prie užmaunamų sauskelnių?

Gamintojo nuotr.

„Pampers“ pataria: sužinokite, kada yra geriausias laikas pereiti nuo įprastų sauskelnių prie užmaunamų kelnaičių ir kodėl užmaunamos sauskelnės taip tinka aktyviems kūdikiams.

Ar jūsų kūdikis nuolat juda? Ar jis nerimsta, kai keičiate sauskelnes ir jums tampa sunkiau tai padaryti? Tokiais atvejais daug mamų išbando užmaunamas sauskelnes, nes jas lengviau pakeisti judriam kūdikiui.

Kodėl verta naudoti sauskelnes-kelnaites vietoj įprastų sauskelnių?

Kai kūdikiai tampa judresni ir pradeda šliaužioti, užmaunamos sauskelnės leidžia jiems lengviau judėti, o jūs galite pakeisti sauskelnes beveik nenutraukdami žaidimų - jums nereikia paguldyti kūdikio, kad galėtumėte jas pakeisti. Tiesiog nuimkite užmaunamas sauskelnes atplėšę jų šonus, o tada lengvai užmaukite naujas stovinčiam kūdikiui. Daugiau nebereikės gaudyti besivartančio ir bandančio pasprukti mažylio!
 Kada galima pereiti nuo įprastų sauskelnių prie užmaunamų sauskelnių?

Aiškiausias ženklas, kad jūsų mažylis yra pasirengęs užmaunamoms sauskelnėms, yra tada, kai jis pradeda vartytis ir krutėti, kai jūs bandote pakeisti sauskelnes.
Žinoma, kiekvienas vaikas užmaunamoms sauskelnėms subręsta skirtingu laiku, tačiau dauguma mamų pradeda jas naudoti, kai kūdikiai yra 6–9 mėn. amžiaus.

Kaip uždėti užmaunamas sauskelnes?

Įsitikinkite, ar paveikslėliai yra priekyje, o juostelė – gale, įkiškite kūdikio kojytes į joms skirtas kiaurymes ir užmaukite sauskelnes. Pataisykite prie pilvuko prisitaikantį juosmenį ir perbraukite pirštais per atvartus ties kojytėmis, kad jie būtų išversti į išorę ir nepraleistų drėgmės. Štai ir viskas! Užmaunamos sauskelnės pakeičiamos greitai ir lengvai. Be to, jos patogios jūsų aktyviam kūdikiui, todėl jis gali tyrinėti pasaulį, o mamai ir tėčiui nereikia nerimauti, kad sauskelnės atsilaisvins ar pro jas pratekės skysčiai.Kaip nuimti užmaunamas sauskelnes?

Užmaunamas sauskelnes nuimti paprasta. Jų nebūtina nutraukti žemyn kaip kelnių. Norėdami jas nuimti, tiesiog atplėškite jų šonus. Tada suvyniokite, užklijuokite galinėje dalyje esančia juostele ir išmeskite į sauskelnių šiukšlinę.

Ar užmaunamos sauskelnės taip pat gerai sugeria drėgmę, kaip ir įprastos sauskelnės?

Taip! Užmaunamos sauskelnės išlaiko kūdikio odelę sausą taip pat, kaip kitos „Pampers“ sauskelnės. Jos užtikrina sausumą iki 12 valandų, o prie kojyčių prisitaikantys atvartai padeda išvengti pratekėjimų.

Ar užmaunamos sauskelnės yra patogios?

Jūsų kūdikis tikrai jausis patogiai dėvėdamas užmaunamas sauskelnes. Kūdikiui aktyviai žaidžiant, įprastos sauskelnės gali atsilaisvinti, o elastinis užmaunamų sauskelnių juosmuo padeda joms išlikti vietoje, kad ir koks aktyvus būtų kūdikis. Prie pilvuko prisitaikantis juosmuo užtikrina jūsų mažylio visišką patogumą!

 

Šaltinis: pampers.com
 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Karolina
2018-12-13 20:10
Musu sūnui 5 men nuo pat gimimo naudojam pampers tiek sauskelnes tiek serveteles ne kart nepasigailejom super! Aciu