Linas Kleiza apie savo žmoną Agnetą: „Ji – mano gyvenimo meilė, mano sūnaus mama“

Apie asmeninius santykius garsų krepšininką Liną Kleizą prakalbinti ypač sunku. Prieš trejus metus mylimąją Agnetą vedęs garsus vyras iki šiol viešai nekalbėjo apie šeimyninį gyvenimą, meilę ir santykius, o jų vestuvių šventė buvo kruopščiai slepiama nuo visuomenės. Tačiau su žurnalistais atvirauti nelinkusi viena gražiausių ir tvirčiausių šalies porų tik TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ sutiko duoti itin atvirą interviu ir papasakojo tai, ko dar niekada nėra kalbėję.

Niekada žiniasklaidai apie savo asmeninį gyvenimą ir meilės santykius neatviravęs L. Kleiza, gyvenimo būdo laidoje prisipažino visuomet žinojęs, kad kai sutiks lemtingą moterį, tai iškart pajus. Šiandien krepšininkas užtikrintas – Agneta yra būtent ta, su kuria jis nori nugyventi visą gyvenimą.

„Aš visada tikėjau, kad kai sutinki moterį, viskas susidėlioja natūraliai. Tai taip ir buvo. Mums susipažinus buvo visko – ir susižavėjimas, ir priešingumas. Gal ne tą pačią minutę supratom, bet tikrai greitai abu pajutom, kad nusimato ilgas gyvenimas kartu“, - gyvenimo būdo laidoje kalbėjo L. Kleiza.Gyvenimo būdo laidoje iš Kauno kilusi gražuolė prisipažino, kad tiek jai, tiek Linui reikėjo įveikti savo galvose susikurtus stereotipus, kad galėtų būti kartu: „Kai susipažinome, aš jam pasirodžiau arba užsienietė, arba šiaip blondinė modelis. O jis man atrodė toks laisvo būdo krepšininkas su pertekliniu moterų dėmesiu. Ir tam tikram vienas kito pajautimui mums tikrai labai trukdė tie stereotipai.“

Tačiau meilė už baimes buvo stipresnė - prieš kelerius metus įspūdingas vestuves iškėlęs L. Kleiza savo gražuolei žmonai Agnetai negaili komplimentų: „Ji tikrai labai nuostabi moteris – mano sūnaus mama, gyvenimo meilė“, - užtikrinai sako Linas.

Atvirame interviu L. Kleiza prabilo ir apie tėvystę. Su Agneta jiedu augina sūnelį Jokūbą. Krepšininkas pasakojo, kad kiek tik gali, tiek padeda žmonai. Jis nėra iš tų vyrų, kurie mano, jog vaikų auginimas ir auklėjimas yra tik mamų rūpestis. „Tapus tėvu tikrai pasikeičia mąstymas. Įdomūs tie pokyčiai... Dariau viską: keičiau pampersus, valgyti dariau ir tryniau, ir nešiojau. Aišku, ne tiek kiek Agneta, bet bandžiau ir aš daug prisidėti“, - šypsodamasis apie tėviškas pareigas laidoje kalbėjo krepšininkas.Šiuo metu kojos traumas besigydantis ir krepšininko karjerą pristabdęs L. Kleiza prisipažino, kad jam atsigauti ir kuo greičiau pasveikti padeda žmona Agneta, kuri ne tik visokeriopai palaiko vyrą, bei ir ieško būdų, kaip pagreitinti Lino reabilitaciją po neseniai padarytos kojos operacijos.

Dėl noro padėti Linui, dėl sūnaus odos ligos ir dėl pačios sveikatos problemų – nuo mažumės kankinančios odos ligos, dėl kurios ji lig šiol patiria didžiulį diskomfortą, Agneta ėmėsi ieškoti kitų, Lietuvoje dar nenaudojamų metodų ir priemonių įvairiems sveikatos negalavimams gydyti. Taip gimė mintis imtis naujo verslo – krepšininko žmona sostinėje atidarė jaunystės, grožio ir sveikatos namus „Molecule“, kur ji laukia visų, turinčių įvairių sveikatos problemų.

Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!
 

» Rašyti komentarą