Liūdna Indonezijos kasdienybė – rūkantys vaikai (foto)

Fotografė Michelle Siu apsilankė  Indonezijoje ir užfiksavo šokiruojančią jaunųjų rūkalių kasdienybę. Šiose nuotraukose galima pamatyti vaikų, kuriems dar nėra nė 7 metų, jau surūkančių po 1-2 pakelius cigarečių per dieną.
 
Indonezijoje rūko daugiau nei 60 % vyriškos lyties atstovų, tačiau dūmą traukiantis mažametis vis dar gali šokiruoti tėvus.

 
Bet tėvai negali padaryti beveik nieko – nebent atimti cigaretes (tačiau vaikai jų nusiperka ir vėl). Šalyje galioja įstatymas, draudžiantis pardavinėti cigaretes vaikams, tačiau retai kas jo laikosi.

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
deividas
2015-12-18 11:53
Tikejimas kuria matrica kuri kuria tikrove, mintis neistartos daro tapati, sekmes formule suprasti sita sakini.
deividas
2015-12-18 11:51
Juokas ima cigaretes neturi tiek itakos, asmeniskai isvis lenkiau ant nuostatu daugiau nebegeriu jokiu vaistu pvz turejau temperaturos 39,2 negeriau jokiu vaistu kita diena buvau sveikas, viskas veikia priesingai nei mums nurodoma isgeres vaista tiki kad pasveiksi tik todel ir pasveiksti del tikejimo nori mest rukyt nusiperki kokia priemone pvz plastikine cigarete ar panasei ir meti tik todel kad tiki kad tau padeda esme tame musu tikejimas veikia daiktai ne, PS dievais ar velneis netikiu.
Nesvarbu
2015-10-07 14:59
Sveiki duosiu jums patarima atimkit pinigus iš vaikui ir nebepirks cigaretes