Madingi maudymosi kostiumėliai 2012

2012 metų maudymosi kostiumėliai sukurti siekiant pabrėžti kiekvienos moters individualumą. Spalvų, raštų ir modelių įvairovė suteikia galimybę rinktis tai, kas pabrėžtų tavo kūno privalumus ir paslėptų trūkumus.

Verta pastebėti, kad į mada grįžo retro stiliaus modeliai, taigi jei turi kažką panašaus paslėpusi giliai spintoje – šiais metais galėsi ir vėl išsitraukti. Na, o įvairios “perdėtos” dekoracijos pamažu atsitraukia. Jei tu dar neapsisprendei, kokį maudymosi kostiumėlį įsigyti šių metų vasarai, siūlome pasidairyti po madingiausius 2012 metų modelius.

Pagrindinė sezono tendencija – raštai. Jų yra visur ir jie labai skirtingi. Itin populiarus variantas – skirtingi raštai ant skirtingų kostiumėlio dalių. Šiais metais galima viskas!Dizaineriai siūlo atkreipti dėmesį ir į etniniais raštais puoštus kostiumėlius. Taip pat madingi gėlėmis ar net vaisiais puošti kostiumėliai.Raštai ir piešiniai, žinoma, atrodo labai dailiai, tačiau šią vasarą vietos liko ir vienspalviams kostiumėliams. Spalvų pasirinkimas labai platus: nuo ryškių neoninių iki švelnių pastelinių.


Norinčios pabrėžti savo bronzinį įdegį, gali rinktis “metalo” spalvos maudymosi kostiumėlius. Sezono tendencija – aukso spalva.Atkreipkite dėmesį ne tik į raštus ir spalvas, bet ir kostiumėlio pasiuvimą. Šiais metais madingi įvairūs išraižymai ir asimetrija.Nenorinčios pabrėžtinai demonstruoti savo kūno, gali rinktis vientisus kostiumėlius. Jų pasirinkimas taip pat pakankamai platus. Kai kurie dizaineriai savo kolekcijose siūlo sportinio tipo kostiumėlius. Tiesa, reikėtų pabrėžti, kad sportinis nereiškia nuobodus. Siūlomos spalvos gana ryškios.
O štai ir retro stiliaus kostiumėliai, užkopę į pačią mados olimpo viršūnę. Tokie modeliukai itin tinka platesnių klubų moterims.Michael Kors, VPL, Karla Colletto ir Agent Provocateur siūlo modelius su plačiomis gumelių juostomis.


 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Edita
2012-07-03 21:50
nu nemaciau nei vieno ypatingo ir juo labiau grazaus.....ir as busiu sia vasara nemadinga...
nu
2012-06-27 21:23
lool
,,,,
2012-06-12 18:53
seis laikais tik skudurai ir madinga))
..
2012-06-12 18:51
negrazus kaskokiekas kad madinga, dazniausiai kas madinga buna negrazu. jau kad madoje ir turi toki skudura deveti, nesamone.
***
2012-05-27 14:17
ttt 2012-05-05 22:43
as po perziuros begau i tulika issivem

Tik viena po šio komentaro pagalvojau, kad lietuviai tikrai nėra tolerantiški. Juk tau niekas neliepia tokio dėvėt, tai yra madingi kostumėliai.. gėda.
O man pavyzdžiui patiko visi. Visi sovotiškai gražūs.