Kaip žinoti, kad atėjo laikas keisti lovos čiužinį?

Svarbiausia – modernus, kokybiškas ir patogus čiužinys. Nuotraukos šaltinis – www.magresbaldai.lt.

Gera savijauta prasideda nuo gero miego. Todėl vienas svarbiausių elementų poilsio kambaryje yra čiužinys. Tai kasdienio gyvenimo dalis, todėl labai svarbu įsigyti sau tinkamiausią variantą. Deja, kad ir kaip kruopščiai rinkotės, ateina laikas, kuomet šį daiktą reikia pakeisti, ypač jei jį naudojate daug metų. Tad kokie požymiai išduoda, kad reikia keisti seną čiužinį į naują?

 

Jaučiate rytinį nugaros, kaklo skausmą?

Vienas iš požymių, kad atėjo apsvarstyti naujo čiužinio pirkimą, tai atsikėlę jaučiate skausmą. Miego metu mūsų kūnas ilsisi nuo dieną patirto streso, darbo. Nesvarbu, ar diena buvo sunki dėl intensyvios fizinės veiklos, ar esate pavargę nuo protinio darbo. Jei atsibudę jaučiate daugiau skausmų nei prieš eidami miegoti, greičiausiai kaltas jūsų čiužinys.

Dėl laipsniško dėvėjimosi čiužinys jis praranda savo funkciją, t. y. suteikti kokybišką atramą tokioms sritims kaip kaklas, juosmens apačia ir klubai tampa praktiškai neįmanoma. Taigi skausmas tokiu atveju beveik neišvengiamas. Naują čiužinį galite išsirinkti čia – Magrės čiužiniai.

 

Suaktyvėjusios alergijos

Šis požymis, žinoma, stipriausiai pasireiškia tiems, kas turi tam tikrų alergijų. Laikui bėgant, dauguma čiužinių tipų pradeda kaupti alergenus, pavyzdžiui, dulkių erkutes. Jei esate joms alergiškas, tai reiškia, kad čiužinys gali sukelti nepageidaujamą alerginę reakciją. Todėl jei pastebite save čiaudint, negalite ramiai miegoti naktį, tikriausiai laikas įvertinti savo čiužinio būklę. Gera žinia yra ta, kad dabar daugumos gaminių sudėtyje esantis sojų aliejus neleidžia veistis dulkių erkutėms.

 

Neužmiegate visą naktį

Jei negalite užmigti arba dažnai pabundate naktį ir nuolat keičiate savo padėtį, tai gali būti signalas, kad metas keisti čiužinį. Žinoma, tam įtakos gali turėti ir kiti faktoriai, pavyzdžiui, stresas. Tačiau jei blaškotės valandų valandas, tikėtina, kad jūsų čiužinys nebeužtikrina tinkamo komforto. Jei galiausiai užmiegate ir atsikėlę jaučiatės pavargę, reikia ieškoti tokios problemos sprendimo.

Pateikiame čiužinių tipus: išsirinkite čiužinį, atsižvelgdami į savo dažniausią miegojimo poziciją

  • Jei miegate ant nugaros, rekomenduojama rinktis kietą spyruoklinį arba vidutinio kietumo poliuretaninį čiužinį su viskoelastinės medžiagos sluoksniu.
  • Jei mėgstate gulėti ant pilvo, tinka vidutiniu minkštumu pasižymintys gaminiai.
  • Miegant ant šono daugeliu atvejų reikia minkštesnio čiužinio. Todėl patariame rinktis gaminius su viskoelastine medžiaga. Tokie čiužiniai apsaugo nuo pernelyg didelio spaudimo ir užtikrina gerą kraujotaką.

Jei nuolat jaučiate skausmą, esate mieguisti ir pavargę, atėjo laikas pokyčiams. Atvykite į mūsų baldų saloną ir išsirinkite naują čiužinį. Padėsime išsirinkti jums patogiausią ir geriausiai miegojimo įpročius atitinkantį gaminį. Iš plataus ir nuolat papildomo asortimento tikrai išsirinksite savo šeimai tobuliausią!

Parengta pagal Magrės baldai informaciją.

» Rašyti komentarą