Mainykis, dovanok, pirk ir parduok kartu su Spintoje.Pasmama.lt!

Kiekviena mamytė puikiai žino, kaip greitai auga mažyliai. Regis, nespėji apsidairyti, o drabužėliai ir batukai jau išaugti, dar visai naujas vežimėlis – nebereikalingas, o ir kitų daikčiukų prisikaupia į valias. Išmesti – gaila, o ir atiduoti ne visuomet yra kam. Pasmama.lt skuba į pagalbą ir pristato projektą Spintoje.Pasmama.lt, kuriame galėsite keistis, dovanoti arba parduoti nebereikalingus daiktus ar nenešiojamus drabužėlius kitoms svetainės mamytėms.

Projekto tikslas – suburti bendraminčių mamyčių ratą, kurios pritaria prasmingo vartojimo idėjai. Juk kiekviena iš mūsų savo namuose atrastų jau nebereikalingų daiktų, kurie neabejotinai praverstų kitoms šeimoms. O galbūt ir pačios atrasite tai, ką labai norėjote įsigyti, tačiau negalėjote sau to leisti.

Svetainėje Spintoje.Pasmama.lt rasite daugybę ne tik mažyliams, bet ir pačioms mamytėms skirtų drabužių, avalynės bei aksesuarų, kuriuos galėsite įsigyti kur kas pigiau negu parduotuvėse. O galbūt jau ir pačios įsigijote jums netinkantį drabužėlį arba spintoje prikaupėte nebenešiojamų, atsibodusių drabužių, kuriuos su mielu noru parduotumėte ir įsigytumėte naujų? Tuomet fotografuokite, įkelkite parduodamo arba dovanojamo daikto nuotrauką ir laukite susidomėjusių pirkėjų!

Prisijungti prie Spintoje.Pasmama.lt bendruomenės labai paprasta: registracijos formoje suveskite visus prašomus duomenis ir vos po kelių minučių Jūsų registracija bus patvirtinta. Dabar jau galėsite keistis, dovanoti, pirkti ar parduoti nebereikalingus mažylių arba savo daiktus.

Padėkime vienos kitoms sutaupyti suteikdamos nenaudojamiems daiktams naująjį gyvenimą!

   

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Simona
2012-07-26 17:05
Super!!!
Kristina
2012-07-26 16:37
O kaip smagu, visur moterim moterim, o vaikučiams kur patogiai keistis rūbeliais neradome...Jau registruojamės
Mamytė
2012-07-26 15:58
Super! Šaunuoliai! Nes tikrai dar tiek turiu dar beveik nauju dukrytes rubeliu, o jau isaugti, bus proga parduoti
Diana
2012-07-26 15:07
Reikės ir mums, nes augame tiesiog milžiniškais tempais. Nespėju pirkti
Liepa
2012-07-26 15:06
O mes jau esame prisijungę