Mantui Jankavičiui gimė trečioji atžala - dukra Upė

Manto Jankavičiaus šeimoje – penktas narys. Spalio 9 d. dainininko žmona Ieva pagimdė dukrą, kuriai davė Upės vardą. Mergaitė - trečias vaikas šeimoje, kurioje auga dešimtmetis Benas ir šešerių Herkus.

Mantas džiaugiasi, kad dukrytė gimė sveika ir jos abi su mama jaučiasi gerai. Dainininkas sakė, kad laukdami trečiosios atžalos kūdikio lyties jie nesureikšmino, bet žinia, jog gims mergaitė, tarsi pripildė laukimą pilnatvės.


„Auginti dukrą mums bus nauja patirtis. Labai tuo džiaugiamės“, - sakė dviejų jau ūgtelėjusių sūnų tėtis. Trečio vaiko sulaukęs dainininkas sakė, kad dabar laiką reikės planuoti ypač atsakingai, nes šeimos laukia ypatingas, pilnas naujų potyrių laikas, be to artėja įtemptas koncertų sezonas.

Gruodžio mėnesį Mantą drauge su Aiste Smilgevičiūte ir kitomis scenos žvaigždėmis matysime šimtmečio muzikinėje premjeroje „Eglė žalčių karalienė“, kurioje jam patikėtas pagrindinis – žalčio vaidmuo.

Taip pat gruodį klausytojai sulauks ir Manto akustinių žiemos koncertų, o juose - naujo albumo naujausiais hitais bei iki šiol niekur neįrašytomis dainomis iš spektaklių, kino filmų pristatymas.

» Rašyti komentarą