Mažuosius niekšelius nugali ozonas – tai tikras atradimas!

 

“ Esu laiminga! – pareiškė Holivudo aktorė Kameron Diaz žiniasklaidai preskonferencijoje. – Man sekasi! Tačiau, prisipažinsiu, yra vienas mažas, bet įkyrus “bet”…
Visi suskato domėtis, koks įkyrus “bet” drumsčia  laimingosios Kameron gyvenimą. Pasirodo,  kad mažasis niekšelis ― ne kas kita kaip paprastieji spuogai (aknė), puolantys Holivudo gražuolę taip pat kaip ir eilinę mirtingąją. 
 
K.Diaz prisipažino, kad kovoje su akne ėmėsi visų priemonių – pradedant brangiausių klinikų kosmetinės terapijos paslaugomis, baigiant liaudies ir Rytų medicina.  Kurį laiką spuogai iš kovos lauko pasitraukdavo, tačiau vos aktorei susinervinus, pervargus ar nusikaltus dietai (Kameron laikosi griežtai subalansuotos mitybos dietos), užpuldavo vėl. 
 
“Nesibaigianti ataka, - aimanavo aktorė. ― Jaučiausi tarsi graikų apgulta Troja, kurią be paliovos atakuoja priešai.” Tie ligos paaštrėjimo-palengvėjimo periodai tęsėsi, kol aktorė išbandė naują Holivude pamėgtą sveikatinimo metodą ―  gydymą ozonu.
 
“Po gydymo ozonu mano oda jau kelis mėnesius - lygi ir glotni, - džiaugiasi K. Diaz. ― Pamėgau kosmetines priemones su ozonu, ozonuotą aliejų, mielai geriu ozonuotą vandenį.”
 
Spuogas – dalykas rimtas!
 
Įprasta manyti, kad paprastieji (jaunatviniai) spuogai pasireiškia brendimo periodu – tarp 12 ir 25 metų, o paskui natūraliai išnyksta. Tačiau išsamūs tyrimai patvirtino kitką -  tik 70 proc. atvejų jaunatvinių spuogų “ataka” baigiasi su paauglystės laikotarpiu, o net 30 proc. žmonių kenčia nuo aknės ir  jaunystės bei brandos periodu. Kartais – ir senatvėje.
 
Reta, bet nemaloni rūšis – giluminiai, pūlingi spuogai. Pasak kosmetologų, jų kilmės šaltinis ― tie patys  mažieji niekšeliai, blogai gydomi paprastieji spuogai.Vien tik išorinė kova su spuogais duoda tik laikinus rezultatus. Mat naudojant įvairias išorines priemones (specialius kremus, losjonus, etc.) , gerai išvalomas tik odos paviršius. Brangu ir - neefektyvu… Taip nepašalinama pati spuogų priežastis ― sutrikusi medžiagų apytakos ir toksinų šalinimo funkcija,  padidėjęs odos riebalingumas, intensyvi (ypač brendimo amžiuje) riebalinių liaukų veikla. Spuogai susidaro, kai riebalinėje odos liaukoje susikaupia riebalai bei negyvos odos ląstelės. Darinys sukietėja, plauko maišelyje  atsiranda balti ir juodi spuogai (inkštirai). Tada pasidarbuoja aknės bakterijos Propionibacterium acnes ― ir išsivysto lėtinis uždegiminis procesas: raudoni, pūlingi, nemalonios išvaizos spuogai. Kurie kartais veisiasi it triušiai…
 
Aišku, kiekvienas išsilavinęs žmogus žino, kad spuogų jokiu būdu negalima spaudyti (nebent norite visą gyvenimą “džiaugtis” smulkiais randeliais ir odos uždegimais). 
 
Tai…ką daryti?!
 
Priešas įveikiamas iš vidaus – sena gera šnipų taisyklė
 
Vienas naujausių ir efektyviausių kovos priemonių – mezoterapija su ozono deguonies mišiniu. Pasaulinio kosmetologų tyrimai parodė, kad aršiausias spuogų priešas "iš vidaus” – ne kas kita kaip natūralus oro, kuriuo kvėpuojame, elementas – ozonas, dar vadinamas “jaunystės eliksyru”.
 
Mezoterapija – unikali ir labai veiksminga kosmetologinė procedūra, kurios metu reikalingos medžiagos įvedamos į giluminius odos sluoksnius, taip gydydamos odą “iš vidaus”. Šalinama pati odos negalavimo ir spuogų atsiradimo priežastis! Žaibiškai normalizuojasi odos ir poodinio audinio medžiagų apykaita ir teršiančių šlakų bei toksinų šalinimas. 
 
Kaip veikia mezoterapijos procedūros metu įvedamas “jaunystės eliksyras” – ozonas? 
• Visoms bakterijoms – galas! Ozonas – stipriausias ir  ekologiškiausias pasaulyje žinomas bakterijų priešas.  Jis sunaikina aknės bakterijas, palikdamas odai reikalingus mikroorganizmus.
• Stiprina odos atsparumą ir imunitetą bakterijoms ir užkratui. 
• Ozonas – vienas geriausių riebalus skaidančių elementų. Jis puikiai reguliuoja odos riebalų skaidymąsi ir išsiskyrimą. Po procedūros veido oda tampa normali, neriebalinga, dingsta nemalonus blizgesys! 
• Ozonas sustiprina, išvalo net smulkiausius odą maitinančius kapiliarus, taigi oda tampa sveika, glotni, švytinti, žavi.
• Mezoterapija su ozono deguonies mišiniu ne tik apsaugos odą nuo aknės, bet ir suteiks jai natūralaus grožio.
• Ir visas tas vidinio poveikio efektas išlieka ilgam!
 
Medicinos klinikos “Mirameda” kosmetologė Alma Kazlauskienė teigia, kad  gydyti aknę natūraliomis priemonėmis-ozonu - tai vienas iš būdų išbristi iš užburto rato bei pajudėti pirmyn - visiško išgijimo link. Gydymą ozonu dažniausiai renkasi žmonės, kurie pavargo beviltiškai lankytis pas dermatologus bei nepaliaujamai naudoti begales medikamentinių priemonių, kurios tik laikinai pagerina odos būklę, bet tuo pačiu sukelia begales nepageidaujamų šalutinių poveikių.
 
Kosmetinės procedūros su natūraliu, veiksmingu “jaunystės elementu”  ozonu turi dar vieną privalumą ― jos stiprina energinį tonusą, teikia žvalumo, kūrybingumo. Be jokios aknės, linksma ir energinga – tai puiku!
 
Registracija ozonoterapijai grožiui: http://www.ozonoterapija.lt/groziui.php
 
Registracija ozonoterapijai sveikatai: http://www.ozonoterapija.lt/sveikatai.php
» Rašyti komentarą