Mažytės grožio paslaptys

Žinoti keletą mažyčių grožio gudrybių pravartu kiekvienai moteriai (ypač tada, kai ji laukia kokios nors ypatingos šventės). Pasinaudokite šiais patarimais ir džiaukitės rezultatais! Tikrai nenusivilsite.

Aromatas turi būti nuolatinis. Jeigu norite mėgstamus kvepalus užuosti visą dieną, iš pradžių pasitepkite bekvapiu drėkinamuoju kremu, minutėlę palaukite, pasikvepinkite riešus ir už ausų spenelių. Beje, jeigu naudosite tos pačios linijos produkciją (kvepalus, dušo gelį ir pan.), kvapas taip pat išliks ilgiau.

Blizgančios ir nesulipusios lūpos. Kad blizgis nesulipintų lūpų, jo reikia užtepti labai nedaug. Paskirstykite piršto pagalvėle – lūpos atrodys natūraliai ir gundančiai.

Blakstienų rietimas. Jei kasdien naudojatės blakstienų rietikliu, tikriausiai pastebite, kad jo poveikis išlieka neilgai. Pašildykite jį karšta feno oro srove ir rieskite.

Lengvas įdegis. Neturite bėgti į soliariumą ar visą veidą padengti savaiminio įdegio kremu. Naudokite specialų purškiklį toms vietoms, kurios saulėje įdega pirmiausia: smakrui, skruostikauliams.

Idealiai lygios kojos. Po skutimo atrodo, kad oda duria? Tikriausiai kojas per ilgai laikote vandenyje. Užtenka trijų minučių, kad suminkštėtų plaukeliai – po to oda prisigeria drėgmės ir truputį išsiplečia, taip juos paslėpdama ir padarydama skutimą neefektyvų.


Jauna oda. Veido šveitikliai puikiai nuvalo mirusias ląsteles, jų savo kosmetinėje turi beveik kiekviena. Tačiau nedaugelis susimąsto apie tai, kad šią procedūrą geriausia atlikti vakare – taip odos neveiks saulė ir geriau sugers naktinis kremas.

Įspūdinga plaukų apimtis. Ištepkite plaukus modeliavimui skirtomis putomis, padalinkite juos į šešias dalis, suimkite į uodegas ir susukite į kuodelius. Kad neišsileistų, sutvirtinkite gumytėmis arba segtukais. Išdžiovinkite plaukus fenu ir juos išleiskite. Pirštais paskirstykite taip, kaip norite, ir papurkškite laku.

Gražios kojytės. Pasidarykite vonelę ir palaikykite joje pėdas 10 minučių. Sumaišykite lygiomis dalimis greipfrutų sultis ir šiltą vandenį, įpilkite truputėlį degtinės. Vaisiuose esančios rūgštys minkština ir drėkina odą, balina nagus, o alkoholis padeda atsikratyti nemalonaus kvapo ir nešvarumų.

Paprastas „įvyniojimas“. Neturite pinigų SPA salono procedūroms? Ne bėda. Vienodomis dalimis sumaišykite drėkinamąjį kūno kremą su veido kauke ir išsitepkite visą kūną. Apsivilkite frotinį rankšluostį ir palįskite po antklode 10–15 minučių. Pagalvokite apie ką nors malonaus. Patikėkite, poveikis bus toks pat, kaip ir atlikus procedūrą salone.

Tvirti nagai. Atminkite: pirmiausia nagus reikia nudilinti, tada nusiplauti rankas ir pasitepti jas kremu (ne atvirkščiai).  Ši paprastutė taisyklė padės išsaugoti jūsų nagų tvirtumą.

Paraudimų maskavimas. Jūsų vokai ir paakiai paraudę nuo nemigos ir pervargimo? Pasitepkite nedideliu kiekiu toninio kremo ir tik tada darykitės makiažą. Savaime suprantama, geriausia būtų, jei visada rastumėte laiko pailsėti.

Švytinti oda. Kad oda atrodytų jauna ir švytinti, ypač per šventes, sumaišykite lengvą toninį kremą su švytėjimo efektą suteikiančiu losjonu. Masažuojamaisiais judesiais įtrinkite veidą, kaklą ir krūtinę, tada truputį papudruokite pudra su šviesą atspindinčiomis dalelėmis. Jūs savęs neatpažinsite!
 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
as
2012-05-22 11:29
apibūdino tobulą moterį, visą laisvalaikį reiktų tik tam ir paaukoti kad būti gražia lėle
Aistė
2012-03-06 12:04
Aš pasidarau ne tik veido, bet ir galvos odos šveitiklį. Taip, tikra tiesa, kad kitos priemonės (pavyzdžiui, ampulės arba antpilai nuo plaukų slinkimo, veido kremai) po to veikia daug geriau
Fiona
2012-03-06 08:53
O man, tiesą sakant, šlykštoka žiūrėti į blizgančias lūpas. Net nežinau, kodėl. Man visai negražu.