Menininkai vaikų piešinius paverčia juvelyriniais dirbiniais (foto)

Vaikų piešiniai atrodo labai savitai ir įdomiai. Turbūt kiekviena mamytė renka pačius gražiausius „perliukus“ ir saugo juos prisiminimui. Na, o menininkai sugalvojo, ką daryti, kad vaikų kūryba išliktų dar ilgiau, ir džiugintų ne tik tėvelių, bet ir visų aplinkinių žvilgsnius – jie kuria papuošalus!
 
Menininkė iš Turkijos Yasemin Erdin Tavukçu jau 5 metus dirba su vaikais ir žino, kaip suteikti jiems pasitikėjimo savimi ir paskatinti savimi didžiuotis. Ji ieškojo būdo išsaugoti brangius vaikystės prisiminimus ir įamžinti vaikų kūrybą, tačiau jos dilema išsisprendė, kai ji sutiko skulptorių ir juvelyrą Özgürą Karavitą. Kartu jie ėmė naudoti vaikų piešinius sidabriniams juvelyriniams papuošalams.
 
Kompanija „Tasarim Takarim“ siūlo pakabukus, apyrankes, auskarus, grandinėles ir kitus papuošalus.
 

Kaip visa tai vyksta? Tėvai atsiunčia Yasemin savo vaikų piešinius, o ji kreipiasi į skulptorių ir juvelyrą, kad šis išrinktų geriausią būdą paversti piešinį sidabriniu papuošalu.
 
„Kiekvienas piešinys unikalus, todėl unikalūs ir tokie sprendimai“, - pasakoja Yasemin.
 
Sukurti vieną papuošalą trunka apie dvi savaites.
 
Nors tokių dirbinių kaina gana didelė, tai – viena iš maloniausių dovanų tėveliams. Moters teigimu, geriausia jos darbo dalis – matyti vaikų reakcijas: „Kai vaikai mato šiuos papuošalus, jie pradeda didžiuotis savimi ir jaučiasi labai laimingi“.

» Rašyti komentarą