Merūnas pristato jausmingą dainą ir tęsia turą „Muzika-Lietuvai“

Dainiaus Čėplos nuotr.

Merūnas pristato jausmingą dainą „Tau, mylima“ ir tęsia savo naujojo albumo „Muzika-Lietuvai“ pristatymo turą. Tenoras planuoja visą seriją jaukių ir išskirtinių pasirodymų.  „Noriu surengti kamerinius prasmingus „Muzika-Lietuvai“ koncertus. Jie turės ypatingą aurą, dainuodamas labai mėgstu jausti tamprų ryšį su klausytojais“, – sakė Merūnas. Koncertuose dainininkui akompanuos styginių kvartetas.

Vasario mėnesį jis su nauja programa planuoja aplankyti Tauragę, Marijampolę, Panevėžį, Šiaulius ir Telšius. Taip pat surengs kamerinius koncertus Klaipėdoje – Žvejų rūmuose, Kaune – VDU salėje ir Vilniuje – Šv.Kotrynos bažnyčioje. „Vasarį savo grafike susidėliojau taip, kad galėčiau koncertuoti Lietuvoje. Noriu tęsti „Muzika-Lietuvai“ projektą, kol tik bus klausančių“ , – sako koncertus Lietuvoje ir užsienyje skrupulingai derinantis dainininkas.

Naujas dainininko albumas „Muzika-Lietuvai“ išleistas rudens pabaigoje, tačiau jo kūriniai jau sulaukė tūkstančių gerbėjų pripažinimo ir įvertinimo. Merūnas nominuotas net keturiose muzikos apdovanojimų M.A.M.A. kategorijose. Vienas jų – geriausio albumo, už „Muzika-Lietuvai“. „Reikės priprasti, kad esu nominuotas apdovanojimuose kaip popdainininkas. Man tai - neįprastas titulas ir operos pasaulis gali to nesuprasti, bet gi svarbu, kad žmonės, kuriems dainuoju suprastų“, – juokiasi Merūnas.

O žmonės ne tik supranta, bet ir vertina. Naujojo albumo dainos „Tas jausmas“ ir „Kitaip mylėti aš nemoku“ ypač pamėgtos klausytojų ir sulaukusios daugybės peržiūrų internete. Anot Merūno talento gerbėjų, tai yra tokie kūriniai, kokių jie seniai iš dainininko laukė.

Merūno svajonė sukurti aukšto lygio lietuvišką popmuzikos albumą pildytis praėjo prieš gerus metus. „Supratau, kad laukti nebėra kaip, priežasčių atidėti, visada galiu surasti, todėl jei dabar pat nepradėsiu kurti ir įrašinėti būtent LIetuvai skirto, visiškai naujų lietuviškų kūrinių albumo, tai ir gali likti amžina svajone“, – tada sakė dainininkas.

Drauge su muziką albumui sukūrusiu kompozitoriumi Kipru Mašanausku, Merūnas studijoje dirbo daugybę valandų ir tačiau dabar sako, kad albumas „Muzika-Lietuvai“ buvo vertas paaukotų pasirodymų užsienyje, iš šeimos pavogtų valandų ir itin įtempto gyvenimo ritmo bandant viską suspėti ir viską aprėpti. „Mes su Kipru kėlėm labai aukštus reikalavimus visiems, kurie dirbo su šiuo albumu: muzikantams, tekstų autoriams, įrašų tvarkytojams, tačiau pačius aukščiausius reikalavimus mes kėlėme sau. Ir tik todėl turime geriausią albumą, kokį tik galėjome sukurti“, – apie „Muzika-Lietuvai“ sako Merūnas.

„Muzika-Lietuvai“ turas tęsiasi: vasario 15 d. Tauragėje, 17 d. – Klaipėdoje, „Žvejų rūmuose“, 18 d. – Marijampolėje, 19 d. – Kaune, VDU salėje, 23 d. – Panevėžyje, 25 d. – Vilniuje, Šv.Kotrynos bažnyčioje, 26 d. – Šiauliuose, 28 d. – Telšiuose.


 

» Rašyti komentarą