Metas atsinaujinti: pavasario garderobas nėščiosioms

Moteris nėštumo metu yra ypač graži ir žavinga. Tik gaila, kad daugelis nėštukių apie tai pamiršta. Jos arba pradeda slėptis po XXL dydžio vyriškais marškiniais, arba tiesiog „persitempia“, bandydamos sutilpti jau per mažus rūbelius. Nėštumo laikotarpiu nereikia prisipirkti daug rūbų – užtenka turėti kelis ir juos derinti. Štai ką tiesiog būtina savo spintoje turėti pavasarį.

1. PATOGŪS BATAI

Patogūs ir kokybiški batai tiesiog privalomi nėštumo laikotarpiu. Paprastai dėl grožio mes ryžtamės aukoms ir galime pakentėti trynimą ar aukštų kulniukų sukeliamus nepatogumus, tačiau šiuo laikotarpiu nereikėtų aukotis dėl stiliaus ir dėvėti batus žudikiškai aukštu kulnu tik dėl to, kad jie idealiai tinka prie jūsų šalikėlio. Kojas reikia saugoti, nes jos apsunksta nuo augančio svorio. Yra tiek daug stilingų ir patogių batų!

2. SUKNELĖ

Moteris tiesiog privalo turėti suknelę. Nėštumo periodu bet kokios suknelės neapsivilksi, tas tiesa. Svarbu, kad ji nebūtų panaši į maišą - turi išlikti pečių bei krūtinės linija. Jei suknelė labai plati, galima po krūtine ar po pūpsančiu pilvuku segėti dirželį, imituojantį liemenį.

Jokiu būdu nereikėtų dėvėti aptemptų suknelių, jas palikite spintoje metelius kitus, kol atsistatys figūra. Nėra reikalo pasauliui demonstruoti susikaupusius riebaliukus ties klubais ar nugara. Suknelės ilgis pasirenkamas pagal skonį ir patogumą, nors šį sezoną karaliauja maxi, nebūtina aklai sekti mados tendencijomis. Tiesiog būkite savimi!

3. DŽINSAI

Na sunku šiais laikais įsivaizduoti moterį, kuri nedėvi džinsų... Ir į šventę, ir į gatvę, ir namie... O nėštumas – ne priežastis jų atsisakyti. Žinoma, nereikia vaisiaus perspausti ankštu kelnių liemeniu, taip pakenksite jo sklandžiam vystymuisi. Šiais laikais yra patogių kelnių bei džinsų, skirtų nėštukėms su paaukštintu medžiaginiu liemeniu. Jis neveržia bei puikiai  prilaiko pilvuką. O su džinsais ir jausitės, ir atrodysite puikiai! Prie džinsų lengva derinti ir tunikas, ir marškinėlius (kuriuos tikrai rasite savo spintoje), ir švarkelius...žodžiu, visada rasite kuo apsirengti!


Negailėkite patogiems nėštukių džinsams pinigų, jie specialiai pasiūti taip, kad juos galėsite dėvėti visą nėštumą ar net po jo. Nėštumas trunka ilgai, tad vasarai pasibaigus džinsus nešiosite ir rudenį :)

4. ŠORTAI

Vasaros metu šortai kaip ir privalomi. Šortukams nebūtina leisti krūvas pinigų, nes jie dėvimi trumpą laiką, vasara juk neamžina :) Šortukus galite nusipirkti ir ne nėščiųjų parduotuvėse, tiesiog pirkite 1-3 dydžiais didesnius nei įprastai dėvite. Dėvėdami šortukus atkreipkite dėmesį į jų ilgį, jie neturėtų būti „vulgariai“ trumpi.

5. ŠVARKELIS

Pavasaris – įdomių orų metas, tad reikalingas ir šiltesnis rūbas. Švarkelis gali būti vienas iš tokių. Nors nėštumo metu moteris praranda liemenį, atsegtas švarkelis liemenį optiškai grąžina į vietą. Švarkelį derinti lengva prie visų aukščiau išvardintų rūbų. Jis papildys stilių ir suteiks elegantiškumo. Be to, vietoj švarkelio galite dėvėti atsegtus marškinius, pavyzdžiui, su atraitotomis rankovėmis.

6. KARDIGANAS

Šis rūbas prieš kelerius metus įsiveržęs į mūsų spintas vis dar nenori trauktis -  ir nereikia! Geram ir stilingam kardiganui taip pat galite negailėti pinigų. Kardiganas tikrai bus mėgstamas rūbas ir po gimdymo, paslėps dar likusius riebaliukus. Priderinusios šalikėlį ar karolius sukursite bohemišką stilių.

Besirinkdamos nėštukės garderobą, išlikite ištikimos savo įprastam stiliui. Tiesiog nepamirškite savimi rūpintis. Kad ir kaip banaliai tai skambėtų, rūbai labai svarbūs moters savijautai. O nėštukės savijauta yra dar svarbesnė, nes nuo to priklauso vaisiaus vystymasis. Tad būkite gražios visada!  :)
 

» Rašyti komentarą