Miesto treniruoklių aikštelėje – neatpažįstama Daina Bosas

Į uodegą susrišti vešlūs plaukai, patogi sportinė apranga ir plati šypsena – be prabangios suknelės ir nepriekaištingo makiažo Dainą Bosas pamatyti neįprasta. Kartu su sporto trenere Rasa Vilkiene verslininkę buvo galima išvysti paprastoje miesto treniruoklių aikštelėje.

„Šiandien stirptiname visus kūno raumenis ir atliekame treniruotę, kuri skirta tiek vyrams, tiek moterims“, –  pradėdamos savo užsiėmimą TV3 laidoje „Mes pačios. Vasara“ tvirtino damos. „Daina labai puikiai ir visada stropiai atlieka visus reikalingus pratimus. Įprastai sportuojame salėje, tačiau šiandien išbandome vietą, kurią sportui gali naudoti kiekvienas miestietis“, – talkindama Dainai pažymėjo trenerė.Rasos nuomone, sportui nebūtini prabangūs ir sudėtingi treniruokliai, naujausios technologijos ar madingiausia apranga. „Tikrai galima išsiversti ir be šių dalykų, svarbiausiai užsibrėžti tiklus ir nepaleisti noro sportuoti. Tai turi būti nuolatinė veikla, tęstinis ir nenutrūkstamas procesas, gyvenimo būdas“, – pataria puikias kūno linijas demonstruojanti trijų vaikų mama.


Laidoje „Mes pačios. Vasara“ sporto trenerė R. Vilkienė ne tik parodė, kokie pratimai padeda palaikyti raumenų tonusą ir dailina kūną, bet ir pasiūlė vegetriškos picos receptą, kurią galima ragauti sportuojantiems ar besilaikantiems sveikos mitybos plano.

Laidos vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė lankėsi Šiauliuose, išbandė siūlomas pramogas bei parodė netradicines vietas turistams. „Šiauliai – ypatingas miestas, žymintis ne tik Saulės mūšį, bet ir itin draugiškų gyventojų vietą. Čia būtina užsukti į vienintelį Lietuvoje dviračių muziejų, apžiūrėti gaidį, giedantį dvylika kalbų bei pasilepinti šiauliečių moterų pamėgtomis grožio procedūromis“, – tvirtina Nijolė.

TV3 žiūrovai laidą „Mes pačios. Vasara“. gali žiūrėti 9.30 val.

» Rašyti komentarą