Milana Jašinskytė jogos pamoką vedė ant stogo (video)

Profesionali šokėja ir jogos mokytoja Milana Jašinskytė nenustoja stebinti išradingumu - šį kartą kelias dešimtis jogos entuziastų pakvietė į užsiėmimą ant stogo. Iš pačiame Vilniaus centre įsikūrusių „Pirklių klubo“ stogo terasos atsiveria visa miesto panorama, kuria  dalis susirinkusiųjų į užsiėmimą gėrėjosi pirmą kartą.

„Šiltuose kraštuose jogos užsiėmimai po atviru dangumi nieko nestebina, o Lietuvoje šiltasis sezonas labai trumpas, todėl kai tik pasitaikė tinkamas oras, nebedvejojau, kuo noriu visus palepiti. „Pirklių klubo“ terasa buvo atradimas ne tik mokiniams, bet ir man pačiai. Jausmas buvo tikrai išskirtinis, o pamoka tapo dar ypatingesnė“, - pasakojo M. Jašinskytė.


Milana Jašinskytė

Jai pamokose padedantis TV3 televizijos laidų vedėjas ir prodiuseris Mindaugas Rainys tikino, kad labiausiai nerimavo, jog sportuojantieji saulėje neperkaistų: „Pasirūpinome, kad niekam netrūktų vandens ir paprašėme žmonių pasiruošti lengvensius drabužius. Vos prieš savaitę viename iš filmavimų teko matyti, kaip pavasarinė saulė gali paveikti žmones, todėl buvo šiek tiek nerimo, kad atėjusieji nepervargtų. Tačiau viskas praėjo sklandžiai, daug gerų emocijų. Po atviru dangumi išties jautiesi laisvas“.

M. Jašinskytė džiaugiasi, kad vos per penkis mėnesius, kuomet ji veda jogos užsiėmimus, pavyko nemažai nuveikti siekiant populiarinti jogą Lietuvoje. Artimiausias jos planas – atostogos, kurios, pasak trenerės, taip pat bus paįvairintos kasdieniniu maloniu užsiėmimu.

„Galvoje labai daug minčių ir sumanymų, tačiau apie juos kalbėti dar anksti. Tiesiog žinau, kad po mėnesio atokvėpio ketinu pasinerti į ne vieną projektą“, - paslaptingai šypsosi pašnekovė.

Šiemet pradėjusi vesti jogos pamokas ji ne tik džiaugiasi gausėjančiomis jogos mėgėjų gretomis, bet ir spėjo apsilankyti didžiausioje jogos konferencijoje Niujorke, sulaukė tarptautinio „Yoga Journal“ žurnalo įvertinimo, supažindino lietuvius su vienais  garsiausių pasaulio jogos mokytojų, surengė pirmąją Lietuvoje tiesioginę jogos pamoką iš Jungtinių Amerikos valstijų.

» Rašyti komentarą