Misija savaitgalis. Darome minkštai atrodantį paveikslėlį

Šiuolaikiniai darželinukai ir pradinukai gana dažnai turi paruošti ką nors parodėlei arba konkursui, tačiau apie tai tėveliai paprastai sužino paskutinę akimirką. Ką daryti, kaip suspėti? Kokią techniką išbandyti, kad mažylis jaustų malonumą dirbdamas, o darbelis patrauktų visų akį?

Net jeigu jūsų sūnelis arba dukrytė jokiame konkurse nedalyvauja, pasiūlysime gana naują ir labai įdomų popierinių darbelių darymo būdą. Sukurkite minkštai atrodantį paveikslą!

Reikės:

  • Įvairių spalvų servetėlių;
  • Klijų;
  • Pieštuko;
  • Storo popieriaus lapo.


Iš pradžių nupieškite ant popieriaus norimo daikto (gyvūno, žaisliuko...) kontūrus. Pastaba: smulkių detalių geriau vengti. Piešinėlis turėtų būti gana paprastas, ypač tuo atveju, jeigu jam naudosite nedaug spalvų.

Jei vaikas jau neblogai valdo žirklutes, galima patikėti jam svarbią užduotį: tegul sudeda servetėles vieną ant kitos, perkerpa, vėl sudeda ir taip kartoja tol, kol išeis maždaug 2x2 cm dydžio kvadratėliai. Jeigu gi jis per mažas, karpyti teks mamytei arba tėveliui.

Kai viskas paruošta, galima pradėti pildyti paveikslėlį. Patepkite klijais nedidelį paveikslo plotą (patogiausia naudoti PVA klijus, tačiau tinka ir pieštukiniai). Paimkite pieštuką ir vieną popierinį kvadratėlį, užmaukite ant bukojo galo ir prispauskite kraštus, kaip parodyta nuotraukoje. Išeis kažkas panašaus į mažą stiklinaitę. Nenuimkite – pridėkite prie reikiamos vietos ir tada spustelėkite. Turi prilipti tik popieriaus viduriukas. Tokiu būdu užpildykite visą paveikslėlį. Žinoma, laiko šiek tiek reikės, tačiau rezultatas pranoks visus lūkesčius!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
jurga
2015-05-17 17:26
fainiai
kempiniukė
2012-11-18 13:20
Šaunus darbelis. Išbandysime.