Misija savaitgalis. Darome prilipinamus drugelius

Šiandien siūlome pasidaryti šiuos mielus drugelius – juos galima prilipinti visur, kur tik panorėsite (pavyzdžiui, ant veidrodžių rėmų, užuolaidų, sienų, baldų), tačiau ypač jie papuoš vaikų kambarį!

Jums reikės: spalvoto popieriaus, klijų, dvipusės lipnios juostelės, žirklių, flomasterių.

Nuotraukoje „A“ raide pažymėta dalis reikalinga viršutiniam sparnui, „B“ – apatiniam. Pastaba: kad drugelis labiau džiugintų akį, patartina naudoti skirtingų spalvų popierių. „C“ dalis žymi ūselius, „D“ – dalį, kuria sujungsite sparnelius. Taip pat jums reikės nedidelės ovalo formos detalės (tai bus drugelio kūnas) ir dvipusės lipnios juostos gabaliuko.


Sulenkite popieriaus lapus per pusę, nusipieškite sparno kontūrą ir iškirpkite. Sulankstykite sparnus „armonikėle“ taip, kaip parodyta nuotraukoje. Apvyniokite dalimi „D“ ir sulipinkite klijais.

Iš spalvoto popieriaus iškirpkite drugelio kūną, nupieškite linksmą veiduką. Pritvirtinkite ūselius, patepkite klijais ir priklijuokite prie sparnelių.

Drugelį apverskite, iš apatinės pusės prilipinkite gabaliuką dvipusės lipnios juostos. Popierėlį galėsite nulupti ir priklijuoti darbelį bet kur ir bet kada! Tokia žavia smulkmena pradžiuginsite ir sūnelio arba dukrytės artimuosius bei draugus, priversite juos šypsotis, padovanosite džiugią ir pavasarišką nuotaiką!

» Rašyti komentarą