Misija savaitgalis. Daugiasluoksnis lipdymas iš plastelino

Lipinti iš plastelino galima pačiais įvairiausiais būdais. Vienas iš jų – daugiasluoksnis lipdymas, kuris dažniausiai labai patinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Tokiu būdu galima pasidaryti mažųjų žaidimams būtinų priemonių – patiekalų, maisto produktų ir pan. Vaikai taip mokomi būti kruopštesni, atsargesni – juk nukritusiai plastikinei kriaušei nieko nenutiks, o tikrai ar nulipintai savomis rankomis – gali. Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad šis būdas lavina kūrybiškumą, bendravino ir socialinius įgūdžius. Svarbiausia tik iš anksto kartu nuspręsti, ką būtent lipinsite.

Štai pora nesudėtingų darbelių pavyzdėlių.

Kiaušinį galima nulipinti taip: surutuliokite geltono plastelino kamuoliuką ir uždėkite jį ant balto blynelio vidurio. Suimkite kraštus, nugnybkite plastelino perteklių ir formuokite rankomis tarp delnų kiaušinį. Perpjaukite jį pusiau. Tokiu pat principu galima pasidaryti ir duonos – išeis labai tikroviškas sumuštinis.

Dar skaniau atrodys apelsinas – nulipinkite iš tamsiai geltono plastelino kamuoliuką, supjaustykite peiliu taip, kad išeitų skiltelės, o tada kiekvienos iš jų šonus aplipinkite plonu balto plastelino sluoksniu. Vėl sudėkite į kamuoliuką, truputį parutuliokite tarp delnų, kad geriau suliptų, ir įvyniokite taip, kaip parodyta nuotraukoje. Galiausiai supjaustykite.

Pasitelkite savo vaizduotę – nustebinkite mažylius!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Karolina
2016-08-17 10:43
Vau kaip sauniu
laima
2015-10-12 16:59
vau
danute
2013-03-15 14:10
cia puikiai tiktu is fimo modelino tai ilgam turetu tokiu dalykeliu
Olia
2013-01-14 11:04
Labai sužavėjo!
mama
2012-11-16 14:04
lb smagu!