Misija savaitgalis. Žaidžiame su skalbinių segtukais

Žaidimams su vaikučiais galima pasitelkti pačias įvairiausias priemones – netgi paprastus skalbinių segtukus. Tokie užsiėmimai ne tik smagūs, bet ir naudingi: jie puikiai lavina rankų pirštukų motoriką, vaizduotę, mąstymą, todėl greičiau išmokstama kalbėti.

Šis mūsų siūlomas žaidimas gali būti pritaikomas labai įvairiai: galite segti segtukus prie savo pieštų ar iškirptų kartoninių figūrėlių pagal spalvas (pavyzdžiui, radonas krabas ir raudoni segtukai), pagal žodžių raides (geltoni segtukai prie gėlytės), arba netgi pagal žodžių/raidžių skaičių. Visai smagu juos jungti vieną su kitu – taip pasidarysite medelį, bokštą ar žmogeliuką.


Kad žaisti būtų dar įdomiau, tuo pačiu galima sekti ir savo kurtas pasakas – mažiesiems jos labai patinka. Pavyzdys: „Vieną rytą Medūza ir Krabas nusprendė išeiti pasivaikščioti. Žvilgtelėjo į langelį – o už jo tamsu, Saulutės nematyti. Ir iškeliavo jie pasiklausti Saulės, kodėl ji nešviečia. Kelias driekėsi per mišką. Po viena eglute sėdėjo Boružėlė ir graudžiai verkė...“ Tegul vaikutis pats sugalvoja pasakos pabaigą, įtraukia naujus personažus, dėlioja figūrėles ir prisega segtukus.

Rezultatas kaskart bus vis kitoks, netikėtas, todėl nuobodžiauti tikrai neteks nei mažyliams, nei jų tėveliams!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
LiteWoman
2013-01-11 13:32
labai faina