Modelis Gisele Bundchen skatina mamas labiau mylėti save

Vienas garsiausių ir daugiausiai uždirbančių pasaulio modelių Gisele Bundchen augina du mažylius - penkerių Benjaminą ir dvejų Vivianą Lake. Ji mielai dalinasi savo vaikų nuotraukomis, kalba apie jų auginimą ir pasisako įvairiomis, su motinyste susijusiomis temomis. Šįkart moteris prakalbo apie meilės sau svarbą - jos nuomone vaikus auginančios mamos neturėtų pamiršti asmeninių ambicijų, atsakyti karjeros ir pirmiausia rūpintis savo laime.
Gisele teigia, kad mamos turėtų mąstyti apie save, save lepinti ir mylėti, o tik tuomet rūpintis vaikais, ji tą prilygino stiuardesių veiksmams lėktuvuose: „turi įsitikinti, kad tavo deguonies kaukė uždėta teisingai ir tik tuomet gali padėti kitiems.“

Savo požiūrį išsakyti moterį paskatino naujoji „Chanel“ mados namų reklama, kurioje Gisele Bundchen įkūnijo savo hobių ir darbo neatsisakančią, stiprią, savimi pasitikinčią mergaitės mamą.

Modelis teigia iškart sutikusi filmuotis būtent dėl jai priimtinos reklamos minties: „Sutinku, kad gali jaustis kalta. Bet besiaukodama dėl vaikų jautiesi kalta prieš save, o nesiaukodama - prieš juos. Visada jauti šiek tiek kaltės. Bet, jeigu aš pirmoji užsidėsiu tą deguonies kaukę, jeigu aš įgyvendinsiu savo tikslus, savimi pasitikėsiu, būsiu savistovėje ir gerai jausiuosi, tai tapsiu daug kantresne, labiau mylinčia, supratingesne mama ir žmona. Manau, kad turi pripildyti savo stiklinę tam, kad kiti galėtų iš jos atsigerti,“ - savo poziciją pakomentavo garsi mamytė.
 

» Rašyti komentarą