Modelis Karolina Toleikytė tapo kerinčia nuotaka, pristatydama aukštosios mados vestuvines sukneles

Pauliaus Stefanovičiaus nuotr.

Kaip atrodo tobulas nuotakos įvaizdis? Koks vestuvinės suknelės bus madingos šiemet? Kokios medžiagos, siluetai, spalvos jaunąją turėtų lydėti svarbiausią jos gyvenimo dieną? Atsakymus į šiuos klausimus pateikia vienas perspektyviausių šalies modelių Karolina Toleikytė, neseniai įsiamžinusi kvapą užimančioje įspūdingoje visame pasaulyje vertinamų vestuvinių suknelių „Atelier Pronovias“ aukštosios mados kūrinių fotosesijoje.

„Nors su vestuvinėmis suknelėmis pozavau ne pirmąkart, ši fotosesija įsimins dar ilgam. Rankų darbo, preciziškai siuvinėtos suknelės, kokybiški audiniai, įspūdingi modeliai – nenuostabu, kodėl mados namai „Pronovias“ yra vieni lyderiaujančių vestuvinių suknelių prekės ženklų visame pasaulyje“, - suknelėmis sužavėta liko Karolina Toleikytė. Jai antrino ir makiažą bei šukuoseną Karolinai dariusi Oksana Pikul – Jasaitienė: „Pripažinsiu, suknelių subtilumas, elegancija, rafinuotumas pakerėjo ir mane.“

Įspūdinga naujoji 2017 – tųjų metų „Atelier Pronovias“ vestuvinių suknelių kolekcija su meile buvo kuriama tų pačių namų kūrybos direktoriaus Herve Moreau bei jo profesionalios kūrybinės komandos. Prabangūs audiniai, nepakartojamas šilkas ir rafinuoti nėriniai, rankomis darytos siūlės ant „Chantil“ nėrinių, tinkleliai ir blizgus šilkas – tikras lobis kiekvienai kokybę bei išskirtinumą vertinančiai busimai nuotakai.Neseniai Barselonoje ir Niujorke pristatytos „Atelier Pronovias“ aukštosios mados rankų darbo vestuvinės suknelės prieinamos ir mūsų šalies nuotakoms – jas apžiūrėti galima suknelių salone „Santa“. „Šiai kolekcijai pirmąkart panaudotas „strech gauze“ (liet. ištemptas tinklelis) audinys, kuris sukuria antrosios odos efektą su delikačiais, permatomais rankų darbo nėriniais ir siuviniais. Naujausi modeliai – itin taiklus pasirinkimas toms nuotakoms, kurios savo vestuvių dieną nori atrodyti ne tik gražiai, tačiau ir įnešti subtilaus seksualumo į savo šventę“, - pasakoja sostinės salono „Santa“ atstovai.

Ispanų mados namai „Pronovias“ savo gyvavimo metus skaičiuoja nuo 1964 metų, kuomet pristatė savo pirmąją vestuvinių suknelių kolekciją. 1968 metais Ispanijoje atsidarė pirmosios „Pronovias“ parduotuvės, skirtos specialiai nuotakoms. Netrukus šie salonai tapo tobula vieta, kur nuotakos galėjo rasti vestuvinę suknelę ir aksesuarus. 1980 metais ,„Pronovias“ tapo tarptautiniu prekės ženklu – savo parduotuves atidarė Vokietijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje bei Lotynų Amerikoje.

Kurdami kolekcijas, mados namai bedradarbiauja su tokiais dizaineriais kaip Hannibal Laguna, Lidia Dalgado ir Miguel Palacio. Jie sekė tokius dizainerius kaip Emanuel Ungaro, Badgley Mischka, Lorenzo Caprile, Valentino ir Elie Saab.


 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Ast
2022-08-27 15:55
Baisesnės nuotakos nebūtų,