Monika Šedžiuvienė apie savo vyrą „Tokių metų tokį vyrą gauti – svajonė“

Liepos pradžioje žiniasklaidą apskriejo žinia apie Monikos ir Andriaus Šedžių santuokos baigtį, tačiau skyrybų dokumentus Šiaulių miesto apylinkės teismui pateikusi pora netruko jų atsiimti. Savo santykius pastaruoju metu pakankamai lakoniškai komentuojanti Monika vyrui komplimentų negailėjo.  

LNK laidoje „KK2 Vasara“ gražuolė džiaugėsi, kad rado tokį vyrą kaip Andrius bei sakė, kad tai tarsi svajonės išsipildymas.

„Geras vyras. Tokių metų tokį vyrą gauti – svajonė. Ir nieko nesigailiu. Reikia gailėtis to, ko nepadarei, o gailėtis ką padarei būtų mažų mažiausiai kvaila“, - apie vyrą kalbėjo M. Šedžiuvienė.

Žurnalistams Andriaus žmona pripažino, kad jai nebuvo lengva, kuomet ji dar būdama dvyliktokė pirmą kartą viešumoje pasirodė su būsimu vyru. Anot moters, tokio didelio visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio ji tikrai nesitikėjo.


„Tuo metu net nebuvo kada galvoti, kaip tu atrodai. Visuomet galvodavau ir neduodavo ramybės mintys, kaip čia dabar bus, kaip visi sužinos. Buvo labai baisu“, - laidoje kalbėjo Monika.

Tačiau moteris tikėjosi, kad po vestuvių viskas aprims, liežuvautojams ir išskirtinių kadrų medžiotojams ji nebebus įdomi, bet Monika klydo.

„Daug kas sakydavo, kad Andrius toks ir toks, tu nebūk su juo, nes aš žinau, aš mačiau, aš girdėjau ir visa kita. Kiti sakydavo, kad aš jauna, tokia ir anokia. Buvo daug įžeidinėjimų“, - atviravo gražuolė.

Monika būdama ponia Šedžiuviene turėjo laikytis ir tam tikrų taisyklių. Mergina turėjo eiti apsipirkti tik į prabangiausias parduotuves, nes pamačius Moniką pigesnėje drabužių parduotuvėje gerbėjams kyla begalės klausimų.

„Neduok Dieve nusipirkti iš pigesnės drabužių parduotuvės kokį nors drabužėlį, visi iškart sakys, kaip tu čia gali, juk tu milijonieriaus žmona!”, - žurnalistams teigė M. Šedžiuvienė.

» Rašyti komentarą