Moteriškų ūselių šalinimas

Mes, moterys, ant savo veido nenorime matyti nei vieno, net ir pačio menkiausio plaukelio. Deja, tie išdavikai pasmakrėje arba virš lūpos išlenda ne vienai. Taip, kaip ir visada – kalti tie nelemti hormonai, o tiksliau – per didelis vyriškojo hormono testosterono kiekis. Tačiau net ir čia nėra jokios bėdos, juk yra tikrai patikimų ir veiksmingų būdų, padedančių atsikratyti tų nepageidaujamų plaukučių.

Ūselių šalinimas vašku

Vienas iš populiariausių ūselių šalinimo būdų – karštas arba šaltas vaškas. Procedūra nesudėtinga ir labai efektyvi, nes plaukeliai pašalinami bent porai savaičių. Tačiau nepamiršk, kad plaukeliai pašalinami su šaknimis, dėl to gali sudirgti ir parausti jautri veido oda. Kad tai sukeltų kuo mažiau nepatogumų, procedūrą atlik vakare, prieš einant miegoti. Po depiliacijos palepink odą raminančiomis priemonėmis, pavyzdžiui kremuku su alavijų ekstraktu.


Ūselių šalinimas depiliaciniais kremais

Depiliaciniai kremai idealiai tinka toms, kurios turi itin jautrią odą. Tokie kremukai nedirgina odos, o plaukelių šalinimo procedūra trunka tik 15 minučių ir yra visiškai neskausminga. Deja, efektas nėra ilgalaikis, todėl viską teks kartoti kas kelias dienas.

Ūselių pešiojimas pincetu

Jei tavęs nekankina didelis plaukuotumas, arba kitais žodžiais tariant ant tavo veido auga tik pavieniai plaukeliai, gali juos išsipešioti pincetu. Toks būdas nelabai tinkamas jei plaukelių yra gausu, nes pešiojimas smarkiai dirgina odą. Jokiu būdu nebandyk išsirauti plaukelių iš apgamų. Jei jie tave labai erzina, nueik pas savo dermatologą ir pasitark, ką galėtum daryti. Kai kurių apgamų plaukelius galima tiesiog nukirpti ties šaknimi.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Rita
2014-03-06 16:18
Aš esu ėjusi pas kosmetologę, o vėliau pati pradėjau šalinti karštu vašku, pats geriausias variantas (bentjau man)ir ilgai dar neatauga tai išvis šaunu
Tita
2014-02-11 09:42
Tam yra kosmetologijos kabinetai, kur dirba profesionalai, o ir rezultatis galima ilgai dziaugtis
gabuze
2012-08-03 15:24
as skutu ir nieko, labai patinka
karrrma
2012-06-12 01:37
geriausiai plaukelius balinti su balinamaisiais kremais net nesimato po sios proceduros ju
Afia
2012-05-01 16:26
man patiko šalinimas su siūlu. aišku, procedūra žiauriai skausminga, bet oda nei parausta, nei sudirgsta ir laiko apie 2 savaites