„Naisių vasara. Sugrįžimas“ žvaigždės pražydo lietuviškame sode surengtoje fotosesijoje

TV3 eteryje – ypatingai atsinaujinęs serialas „Naisių vasara. Sugrįžimas“. Pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. žiūrovų laukia ne tik intriguojantis siužetas, bet ir atsinaujinusi serialo aktorių komanda, kuri įsiamžino romantiškoje, vasara dvelkiančioje fotosesijoje.

Fotografų duetas „Fotogenijai“ – Naglis Bierancas ir Simona Bekupė – garsius aktorius įamžino Naisių miestelyje, kur ir filmuojamas gerbėjų pamiltas serialas. „Nusprendėme, kad fotosesiją reikia rengti aktoriams artimoje aplinkoje, kur gyvena jų aura ir jie galėtų jausti nuoširdų ir fainą pojūtį. Rengdami fotosesiją stengėmės nenutolti nuo serialo stilistikos, gamtos, tačiau norėjome viską pateikti kuo stilingiau, neįprasčiau nei iki šiol matydavo televizijos žiūrovai“, – kalbėjo S. Bekupė.Švelnios, nuosaikios, romantiškos, nenuobodžios kompozicijos buvo pagrindinė fotografų dueto užduotis. Kai kitoje objektyvo pusėje tokie profesionalūs, žavūs aktoriai, kaip Inga Norkutė-Žvinienė, Aušra Štukytė, Josifas Baliukevičius, Jūratė Budriūniatė-Kamrazer ir Anicetas Gedvilas, užduotis – nesudėtinga. Fotosesijos dieną oras nežadėjo nieko gero, tačiau vos jam pasitaisius net pirmieji kadrai buvo puikūs.

„Kai važiavome į Naisius, buvo labai prastas oras, audra, bet kai nulėkėme į vietą, gavome tobulą orą su tobula šviesa. Visos aplinkybės mums padėjo padaryti šią nuostabią fotosesiją. Aktoriai ir serialo kūrybinė komanda buvo puiki, labai stengėsi mums padėti. Fotosesijos aikštelėje tvyrojo gera nuotaika, daug šypsojomės ir visa tai atsispindi rezultate“, – džiaugėsi fotografė S. Bekupė.

S. Bekupė džiaugėsi fotosesijai pasirinkta vieta – Naisių miesteliu: „Aktoriai puikiai jautėsi sau pažįstamose vietose. Miestelis ir jo apylinkės ypatingai tvarkingi. Tai tikrai kažkas tokio, ką verta pamatyti. Radome nuostabių lokacijų. Žmonės ten labai draugiški, pasiruošę padėti. Tikrai švarus, pavyzdinis kaimas, į kurį tikrai žadam grįžti.“

 

» Rašyti komentarą