Naminės kaukės lūpoms

Keista, kad lūpomis moterys dažniausiai beveik nesirūpina, o juk tai yra būtent ta veido dalis, kuri bene labiausiai atkreipia į save dėmesį. Taigi jomis, kaip ir veido oda, būtina rūpintis nuolatos. Lūpų oda neturi riebalinių ir prakaito liaukų, taigi iš esmės ji neturi ir apsauginio epidermio mechanizmo. Jei nori, kad tavo lūpos būtų sveikos ir gražios, rekomenduojame reguliariai palepinti jas naminėmis kaukėmis.

Vaisių, daržovių ir uogų kaukės

Kad pasigamintum kaukę, tau reikės sviesto ir kurio nors produkto iš šio sąrašo: obuolio, banano, abrikoso, meliono, agrasto, kivi, morkos, agurko, moliūgo. Iš esmės tiks praktiškai bet kurios daržovės ar vaisiai. Vengti reikėtų tik citrinos, nes ji gali išsausinti odą. Kaukė paruošiama labai paprastai: pusę šaukštelio sviesto sumaišyk su šaukšteliu smulkiai tarkuotos pasirinktos daržovės ar vaisiaus. Paruoštą mišinį užtepk ant lūpų ir palaikyk 15 minučių. Vaisių bei daržovių kaukės puikiai maitina, drėkina ir minkština lūpas.

Medaus kaukė

Medus – puiki priemonė lūpų maitinimui. Iš esmės galima nieko ypatingo negalvoti ir ant lūpų tepti tiesiog gryną medų. Kad kaukė būtų efektyvesnė, sumaišyk medų su kiaulienos taukais (proporcijomis 2x1). Paruoštą mišinį laikyk šaldytuve, o pasitepusi lūpas, nuplauk po 10 minučių.

Varškės kaukė


Iš varškės galima pasigaminti puikią maitinamąją ir minkštinančią kaukę. Kaukės pagaminimui reikės pusės arbatinio šaukštelio riebios varškės ir šaukštelio grietinėlės, pieno, aliejaus (bet kokio) arba sulčių (agurkų arba morkų). Ant lūpų kaukė tepama storu sluoksniu ir laikoma 15 minučių.

Grietinės kaukė

Grietinės kaukę itin rekomenduojame darytis šaltuoju sezonu, nes ji labai gerai drėkina ir saugo jautrią lūpų odą. Sumaišyk arbatinį šaukštelį grietinės, kelis lašus aliejaus ir kelis lašus citrinų sulčių. Kaukė tepama storu sluoksniu ir laikoma ant lūpų 20 minučių.

Kefyro kaukė

Kad pasigamintum šią kaukę tau reikės tik paprasčiausio kefyro. Patepk juo lūpas, šiek tiek luktelėk, kol kefyras sudžius ir vėl pakartok procedūrą. Taip iš viso 10 kartų. Kai paskutinis sluoksnis uždžius, palauk dar 15 minučių ir nuplauk šiltu vandeniu. Kefyras labai gerai drėkina.

Po kaukės...

Po to, kai palepinsi savo lūpas kuria nors iš aukščiau išvardintų kaukių, lūpų oda taps labai švelni ir jautri. Atsargiai ją nusausink švariu rankšluosčiu ir būtinai patepk maitinamuoju kremu.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Austeja
2014-12-26 08:54
As ir norejau paklausti jai neturi maitinamojo kremo tai su kuo gali pasitepti?
Vienisa ieskau draugo-vaikino 864899180
2012-08-30 22:31
Kuo dar galima tepti jai neturi maitinamojo kremo?
Man 10 metu
Ateitis
2012-08-30 11:43
O galima kai maudausi vonioje i vonia medaus ideti?
aušra
2012-06-13 15:26
na, jeigu lūpos problemų nekelia, tai žinoma - kam visos tos kaukės? O man tenka gydyti
Goda
2012-06-13 09:11
aš net ir to nedarau kremai man nepatinka. Paprasčiausias vazelinas man sueina daug geriau