Naminės veido kaukės iš jogurto riebiai veido odai

the food passionates/Corbis nuotr.

Kad pasigamintum kaukę riebiai odai, tau prireiks natūralaus nesaldinto jogurto, kurio sudėtyje nėra jokių vaisių. Jogurtai su vaisiais brangiau kainuoja, tačiau iš jų jokios papildomos naudos nebus, nes jogurte esantys vaisiai jau bus praradę visas naudingąsias savybes.

Kaukė su slyvomis

Nulupk nuo slyvos odelę, išimk kauliuką ir sutrink slyvą, kad visa masė primintų košę. Pridėk 1 arbatinį šaukštelį avižinių dripsnių arba kviečių miltelių. Visą mišinį išmaišyk kartu su jogurtu, užsitepk ant veido, palaikyk 25-30 minučių ir nuplauk šiltu vandeniu. Vietoje slyvos gali naudoti vyšnias, spanguoles, šermukšnius, apelsinus, mandarinus ar greipfrutus.

Kaukė su granatų sultimis

2 valgomuosius šaukštus natūralaus nesaldinto jogurto sumaišyk su 1 šaukštu granatų sulčių ir 1 arbatiniu šaukšteliu miltų. Šią kaukę palaikyk ant veido 15-20 minučių ir nuplauk šiltu vandeniu. Tokia kaukė padeda subalansuoti odos riebumą ir turi balinantį poveikį.

Kaukė su pomidorais

Sumaišyk 2 valgomuosius šaukštus jogurto su 1 šaukštu pomidoro minkštimo (nuluptą pomidorą sutrink, kad gautųsi košės konsistencija). Kaukę ant veido palaikyk 15 minučių ir nuplauk šiltu vandeniu. Ilgiau kaukės laikyti nepatariama, nes pomidorai gali sudirginti odą. Ši kaukė padeda sausinti odą.


Kaukė su bulvėmis

Sumaišyk 2 valgomuosius šaukštus jogurto su 1 valgomuoju šaukštu tarkuotų bulvių. Šią, kaip ir pomidorų kaukę, laikyk ne ilgiau nei 15 minučių ir nuplauk šaltu vandeniu. Ši kaukė padeda išvalyti odą.

Kaukė su alaus mielėmis

Sutrink kelias alaus mielių tabletes, kad miltelių būtų tiek, kiek telpa viename valgomajame šaukšte ir sumaišyk juos su 2 valgomaisiais šaukštais natūralaus jogurto. Kaukę ant veido palaikyk 15-20 minučių. Alaus mielių kaukė padeda pašalinti odos blizgesį ir išvalo odą.

Kaukė su rugštynėmis

Į 2 valgomuosius šaukštus jogurto suberk keletą smulkiai sutrintų šviežių rugštynių lapų (trink tiek, kad išsiskirtų sultys). Visą šią masę užtepk ant veido ir palauk kol išdžius. Tokia kaukė atgaivina riebią odą.

Kaukė su kiaušinio baltymu

Sumaišyk 2 valgomuosius šaukštus natūralaus jogurto su 1 kiaušinio baltymu, įberk 1 arbatinį šaukštelį miltų ir viską gerai išmaišyk, kad gautųsi vientisa masė. Kaukę užsitepk ant veido ir palaikyk 15-20 minučių, kol sudžius. Ši kaukė valo veido odą.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
samanta
2015-04-12 23:10
o kiteip neina tiktai sitaip jau tai buvau bancusi bet neiko gero
Danute
2014-07-16 16:37
Jogurtai geriausi natūralūs su gyvomis bakterijomis. Geriausias variantas nusipirkti ūkininkų parduodamo natūralaus šviežio pieno ir jogurtinių bakterijų (raugo). Namie pasigamintas jogurtas neprilygs nei vienam parduotuvėje savo turimų gyvųjų gerųjų bakterijų kiekiu ir jų teikiama nauda. Bakterijų galima nusipirkti internetu www.raugai.lt
Filija
2012-02-10 11:46
Aš geriau jogurtą į pilvą, o ne ant veido
Rugilė
2012-02-10 09:27
Girdėjau, ta su mielėm tikrai neblogas daiktas