Naują lietuvišką prekinį ženklą pristatė įspūdingo grožio krepšininko sužadėtinė su dukrele (foto)

Akis po akies, eilutė po eilutės – taip atsiranda rankomis megzti „SALANIDA“ megztiniai. Jaukūs ir tobulai tinkantys lietuviškiems permainingiems orams. Numegzti iš natūralių baby alpakų vilnos siūlų, jie itin lengvi, minkšti ir švelnūs prie kūno. Tai laisvės ir jaukumo suteikiantys drabužiai šiuolaikiškai, drąsiai ir stilingai moteriai.

„SALANIDA“ kūrėjos – radijo laidų vedėja Silva Rindzevičiūtė ir Gabrielė Kerpytė – sako, kad visada ir visur ieško įdomių žmonių, kurie galėtų padėtų atskleisti jų kūrybą. „Jessica sutikome atsitiktinai – vienoje Klaipėdos kavinėje. Jai užsukus su dukra Halle, negalėjome atitraukti nuo jos akių. Egzotiškų veido bruožų Jassica spinduliavo moteriškumu, ramybe ir labai išsiskyrė savo išvaizda. Pagalvojome, kad ji galėtų puikiai įkūnyti mūsų kuriamus megztinius ir įnešti į juos egzotiškumo. Džiaugiamės, kad pavyko ją įkalbėti pasiryžti šiam nuotykiui“, – pasakojo Silva ir Gabrielė.

„Tik vėliau sužinojome, kad Jassica yra „Neptūno“ komandos žaidėjo iš Vašingtono Jerai Grant draugė. Įdomus faktas, kad prieš kelias savaites Jerai pasipiršo Jessicai krepšinio aikštelėje ir ji pasakė „taip“, – sakė „SALANIDA“ kūrėjos.

„SALANIDA“ fotosesija su Jessica Waddy ir jos dukrele buvo įamžinta Smiltynės paplūdimyje.

 

» Rašyti komentarą