Naujame Jurgos muzikiniame klipe „Reikalingi“ - socialinę atskirtį išgyvenantys žmonės

Kadras iš muzikinio klipo

Atlikėja Jurga pristato vaizdo klipą bei naujausio savo radijo singlo „Reikalingi“ akustinę versiją, įrašytą kartu su pianistu Giedriumi Naku. Naujame muzikiniame klipe dainininkė nusifilmavo su socialinę atskirtį patiriančiais Lietuvos žmonėmis.

Klipo idėja Jurgai Šeduikytei gimė apsilankius Lietuvos „Carito“ valgykloje ir artimiau susipažinus su jos lankytojais. „Esu įsitikinusi, kad viešas žmogus gauna papildomą socialinės atsakomybės naštą. Vieni jos kratosi, kiti dalyvauja socialinėse akcijose. Pati visada mėgstu surasti savo būdą, kaip palaikyti sunkiau besiverčiančius žmones“, - teigia atlikėja.

Klipo „Reikalingi“ tikslas, pasak dainininkės - atkreipti dėmesį į žmones, kurie kažkam tampa nereikalingi. Tai ne tik skurdžiai ar be šeimų gyvenantys žmonės, bet dažnai - kur kas arčiau esantys mūsų artimieji. „Nepaisant socialinės padėties, mes visi kartais jaučiamės nereikalingi. Tada ypač svarbu, kad kas nors tai paneigtų“, - sako Jurga.

Kurdama klipą, dainininkė bendradarbiavo su operatoriumi Vyteniu Kriščiūnu bei režisieriumi Vidu Bareikiu. „Nuo pat proceso pradžios su Vyteniu sutarėme, kad svarbiausia mūsų užduotis - kuo natūraliau ir kuo paprastesnėmis priemonėmis atskleisti kiekvieno iš klipe nusifilmavusių žmonių patirtį“, - sakė klipo režisierius Vidas Bareikis.
 

 

Kūrybinė komanda dėkoja:
Vilniaus Visų Šventųjų parapijos vaikų laikinos globos namams,
Lietuvos „Caritas“,
Nacionalinei socialinio saugumo kampanijai „Už saugią Lietuvą“.

 

» Rašyti komentarą