Naujųjų metų dovanos pagal zodiako ženklą (I dalis)

Iki Naujųjų liko visai nedaug – pats laikas pasirūpinti dovanomis. Paprastai daugelis jų ieškoti pradeda gerokai anksčiau, bet jeigu to padaryti dar nesuspėjote, nenusiminkite. Pasinaudokite šiais patarimais!

Avinas (kovo 21 – balandžio 20).

Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms geriausia dovanoti tai, kas išmokys juos būti lankstesnius, lojalesnius kitų atžvilgiu. Tiks įvairūs testų rinkiniai, knygos apie psichologiją, galvosūkiai.

Avinus turėtų nudžiuginti ir praktiški dalykėliai – moterims galima padovanoti gražų aksesuarą arba virtuvės technikos, vyrams – instrumentų rinkinį.

Jaučiai (balandžio 21 – gegužės 20)

Dovanokite tai, ką galima panaudoti kasdieniame gyvenime. Idealiai tiks piniginės ir vokeliai su pinigais, dovanų ir nuolaidų kuponai. Pridėkite butelį gero vyno arba pinigų medį gražiame vazonėlyje, kuris derės prie Jaučio interjero.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21)

Dvyniai yra daugialypiai, todėl dovana Gyvatės metams turėtų būti susijusi su jos gebėjimu keisti odą. Tinka visomis vaivorykštės spalvomis tviskantys juvelyriniai dirbiniai, dekoratyvinė kosmetika. Vyrai liks patenkinti instrumentų su visokiai priedais rinkiniu.

Ir dailiosios, ir stipriosios lyties atstovai džiaugsis gavę dovanų didelį prieskonių rinkinį – Dvyniai vertina maistą, todėl jiems bus labai smagu eksperimentuoti ir atrasti naujus skonio niuansus.


Vėžys (birželio 22 – liepos 22)

Vėžiai, kaip ir Gyvatė), yra labai jautrūs, romantiški ir šiek tiek melancholiški, todėl jiems geriausia dovanoti sentimentalias knygas ir filmus, bilietus į teatrą ar parodą, miniatiūrinius laivelius buteliuose ir minkštus žaislus.

Nenumokite ranka ir į praktiškas dovanas. Vėžių stichija – vanduo, todėl ne pro šalį bus parinkti vonios komplektą (muilinę, dozatorius, dantų šepetėlių stovelį, užuolaidas, kilimėlį).

Jeigu baiminatės, kad dovana neįtiks, tiesiai šviesiai paklauskite Vėžio, ko jis norėtų – kai kurie šio ženklo atstovai labai mėgsta dovanas rinktis patys.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Dovanokite Gyvatės metams dovanas, pabrėžiančias gimusiųjų po Liūto ženklu silpnybę prašmatniems aksesuarams. Atsižvelkite į Liūto arba Liūtės garderobą.

Vyrams pravers kaklaraištis, kaklaraiščio segtukas, stilingi akiniai ir pan., moterims patiks stambūs natūralių almenų papuošalai, stilingos rankinės.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Mergelės, kaip ir Gyvatė, nemėgsta šalčio, todėl puikia dovana taps megztinis, pirštinės (tik ne gyvatės odos), minkštas pledas. Jeigu renkate dovaną vairauojančiam vyrui, nustebinkite jį šiltu automobilio sėdynės užvalkalu.

Ir vyrai, ir moterys įvertins mobilųjį telefoną – tiesa, ne bet kokį, o patį naujausią modelį, ir tokį, kuris patenkins visus jo savininko poreikius. Nors Mergelės atrodo labai kuklios, jos mėgsta brangius daiktus – tai padeda joms pakelti savivertę.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
man
2014-12-30 16:38
atrodo, kad tai - viena geriausių elektroninių parduotuvių Lietuvoje (jei ne pati geriausia). Čia yra visko (nuo moteriškų rūbų, kvepalų ir kosmetikos, iki įvairios buitinės technikos ar kitų reikalingų daiktų). Ir paprastai pigiau, negu kitur. Be to, aptarnauja maloniai, ir pasikonsultuot galima.