Naujųjų metų dovanos pagal zodiako ženklą (II dalis, pabaiga)

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Kaip ir Gyvatė, pasižymi intuicija, tačiau kartais nemoka ja pasinaudoti. Padovanokite knygą apie tai, kaip ją išlavinti.

Tiks ir laikrodis (vandens, smėlio, rankinis), sidabrinis pakabutis, vaizduojantis Svarstyklių ženklą, sidabrinė gyvatės formos apyrankė. Vyrams galima parinkti laiškų rašymo rinkinį ir mėgstamos muzikos diską.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

Kaip ir Gyvatė, jie mįslingi ir paslaptingi, todėl tiks su mistika susijusios knygos, Taro kortos, runų maišelis ir kiti panašūs dalykėliai.

Moterims patiks gražūs apatiniai, šilkiniai naktiniai, vyams – istorinio ginklo kopija ar dovanos, susijusios su ekstremaliu sportu.

Liks įvertinti ir kvepalai su feromonais, antikvariniai daiktai, galvosūkiai (tiek šiuolaikiniai, tiek senoviniai – jie padės Skorpionams atgauti dvasinę pusiausvyrą, išreikšti savo išradingumą). Nepamirškite Gyvatės metų simbolinės atributikos.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Šaulius ir Gyvatę sieja trauka, todėl gera dovana taps tai, kas pabrėžia šio ženklo atstovų patrauklumą: dekoratyvinė kosmetika, kūno, plaukų ir veido odos priežiūros priemonės moterims, vyrams – skutimosi gelis, elektrinės skutimosi mašinėlės.

Dovanokite Šauliams tai, kas padėtų jiems įgyti naujų žinių – knygas (įprastu ir elektroniniu formatu), kelionių gidus ir žodynus, mokomąją medžiagą. Išlieka aktualūs ir fotoaparatai, kelialapiai.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)


Jie praktiški, tačiau labai mėgsta daiktus, pabrėžiančius jų socialinę padėtį.

Puikia dovana taps skaitmeninė technika, naujausi prietaisai – kompiuteriai, išmanieji telefonai. Kita vertus, negalima pamiršti ir to, kad įvaizdį sukuria ne tik tokie daiktai. Gražus parkeris, darbo kalendorius odiniu viršeliu, stilingas telefono pakabukas – visa tai patiks Ožiaragiams ir pravers kasdieniniame gyvenime.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

Vandeniai pasižymi stipriu atsakomybės jausmu, todėl viską, ką jie daro, daro gerai. Dėl šios priežasties per Naujuosius patartina dovanoti diplomus („geriausiai mamai“, „puikiausiam draugui“ ir pan.). Gražiai įrėminti jie primins, kad vertinate Vandenio pasiekimus ir poelgius.

Taip pat tiks viskas, kas dailu ir gražu: juvelyriniai dirbiniai, paveikslai, statulėlės. Vandeniai domisi daugybe skirtingų dalykų, tad dovaną išrinkti bus nesunku, jeigu kurį laiką stebėsite ir įsidėmėsite, kas juos žavi šiuo metu. Jeigu moteriai norite padovanoti kvepalus, pasistenkite, kad jie derėtų prie jos įvaizdžio.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Kaip ir Gyvatė, jos traukia aplinkinių dėmesį, yra tokios pat protingos, geba intuityviai priimti likimo ženklus.

Tiks efektingai atrodantys, tačiau elegantiški juvelyriniai dirbiniai, šiuolaikiniai prietaisai, padedantys palaikyti ryšį su aplinkiniais, rankų darbo talismanai ir amuletai, sukurti būtent tam žmogui.

Žuvys džiaugsis buitine technika, išlaisvinančia nuo rūpesčių ir padedančia gaminti skaniau ir sveikiau, taip pat – gražiomis pirštinėmis, ilgais šalikais su įdomiu paveikslėliu, kosmetika.

PASTABA: kad ir kokio ženklo atstovui renkate dovaną, papildykite ją kitų metų simbolika ir nuoširdžiais palinkėjimais.

Venkite dovanų, pirktų paskutinę akimirką. Gyvatė labai jautriai reaguoja į formalumus, todėl įsižeis, jeigu pajus, kad darote tai nenuoširdžiai. Būkite tikri: jeigu tinkamai pasiruošite iš anksto, artimieji dovaną prisimins dar labai ilgai.

» Rašyti komentarą