(Ne)Vestuvių muzikantai - muzika vestuvėms be „jonikų“ ir ūsuotų dėdžių

Muzikos klubas „Rockmergė“, vienijantis žmones neabejingus muzikai, pristato naują projektą – (Ne)Vestuvių muzikantai. Projekto dalyviai pateikia naują požiūrį į tradicines vestuvių iškilmes, įvairias šventes ir siūlo į šias įsimenančias akimirkas pažvelgti kitaip.

(Ne) Standartinis požiūris

Pasak pačių projekto atlikėjų, mintis pristatyti save kaip kitokius švenčių muzikantus kilo tuomet, kai daugelis jų aplinkos žmonių, nusprendusių tuoktis, nenorėjo tradicinių vestuvių muzikantų. „Pajutom, kad toli gražu ne visi nori matyti apkūnius, ūsuotus dėdžius su „jonikom“ ir draskančiom širdį dainom „Prie puodų tekina“ , bei „Likimas pagrobė jaunystę“, - teigė boso gitara grojantis Mindaugas, – „Muzikantų užduotis – priversti kiekvieną pajusti šventinę nuotaiką muzikos dėka, o ne skatinti tradicinę užstalės veiklą „nardymą į kulinarinius išieškojimus“.


(Ne)Vestuvių muzikantų atliekama muzika, tai roko stiliumi pateikta įvairių atlikėjų įrašų interpretacija, kurią galima pritaikyti ne tik tuoktuvių proga, tačiau ir bet kokiam iškilmingam minėjimui. Rokas (Ne)Vestuvių muzikantams yra labai artimas, kadangi tai klubo „Rockmergė“ veiklos tęstinumas. Šis klubas kadaise garsėjo savo roko renginiais ir bendruomenės susirinkimais visos Lietuvos mąstu. „Neturim tikslo pakeisti mąstymo, apversti  tikėjimo, kandidatuot į renkamus postus - norim duoti žinią, kad yra alternatyva tradiciniam suvokimui „šventės muzikantai“, – teigia projekto dalyvis ir klubo „Rockmergė“ prezidentas Kasparas.

(Ne) Kompleksinė paslauga

(Ne)Vestuvių muzikantai – tai ne tik grupė žmonių, atliekančių įvairius kūrinius. Tai profesionali garso įranga, vakaro įgarsinimas, apšvietimas bei vakaro DJ. „Norim, kad pasirinkę mus, žmonės nebesuktų sau galvos klausimais „iš kur gauti prailgintuvą“, – juokauja Mindaugas, – „Turime daug įrangos ir noro ją panaudoti, taip pat ir patikrintą, pasvertą ir paskiepytą vakarinės dalies variklį – DJ Kiastis Li. Norinčius susipažinti su mūsų veikla siūlau pasižiūrėti oficialių klipą (Ne)Vestuvių muzikantai kanale „Youtube“, taip pat mūsų socialinio puslapio „Facebook“ skiltyje (Ne)Vestuvių muzikantai.“

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Tadas
2017-02-16 18:54
Skirtumas tarp muzikanto ir dzindobristo yra labai didelis. Muzikantas turi diplomą ir groja, o dzindobristu gali būti elektrikas,šoferis,ginekologas ar dar kas nors, kurie dirba tik su fonogramom ir apie grojimą neturi žalio supratimo.Jiems svarbiausia prie savo minimumo prisidėti kokį šimtelį kitą eurų ir tuo pačiu metu naudojasi daugumos žmonių neišprūsimu. O jūs save skaitote ne vestuvių muzikantais, o įlindote į dzindobristų puslapį. Keista.