Neįprasti plaukų džiovintuvo panaudojimo būdai

Ar žinote, kam tinka plaukų džiovintuvas? Tikriausiai jau suprantate, kad ne tik plaukams džiovinti.... Štai keletas neįprastų, tačiau naudingų žinoti jo panaudojimo būdų.
 
1. Išimti nuotraukas iš albumo. Ilgiau albume užsigulėjusios fotografijos prilimpa prie lapo, jas sunku nukrapštyti. Pakanka iš priešingos pusės nukreipti karštą plaukų džiovintuvo oro srovę ir tuo pat metu stumtelėti nuotrauką. Valio!
 
2. Valyti dulkes. Kartais labai sudėtinga šluoste nuvalyti sunkiai pasiekiamas vietas. Plaukų džiovintuvu patogu nupūsti dulkių gumuliukus iš atokaus palovio, nuo šviestuvų, antresolių. Taip pat pasinaudokite juo švarindama suvenyrus, dekoratyvines detales su ornamentais, į kurių griovelius prilenda dulkių, nes mėginti pasiekti jas šluoste – beviltiška.
 
3. Plastikui lyginti. Plastikinės staltiesės, dušo užuolaidos, išimtos iš įpakavimo, paprastai būna negražiai susiraukšlėjusios. Raukšles ir linijas greitai išlygina karštas oras. Plaukų džiovintuvą laikykite 30 cm atstumu.
 
4. Kepiniams glazūruoti. Jeigu nesinori ilgai laukti, kol sustings keksiukų ar pyrago glazūra, nukreipkite į kepinius vėsų orą pučiantį plaukų džiovintuvą. Kai apstings, pakeiskite režimą – karštas oras išsklaidys visus nelygumus ir kepinys atrodys tobulai.
 
5. Vaško ar vaškinių kreidelių žymėms pašalinti. Vaikai kreidelėmis išsiterliojo drabužius, pripaišė ant baldų, šaldytuvo ar sienų? Vaško pateko ant staltiesės? Karšta plaukų džiovintuvo srove ištirpdykite vašką ir iškart valykite muiluota kempine.
 

6. Židiniui ar laužui įkurti. Jei žarijos po malkomis vos rusena ir reikia įpūsti daugiau ugnies – nesunkiai tai padarysite plaukų džiovintuvu.
 
7. Veidrodžiams valyti. Vonios veidrodžiai labai greitai pasidengia dėmėmis. Jas nuvalyti bus lengviau, jei paviršių sušildysite karšto oro srove. Plaukų džiovintuvas taip pat padės pašalinti garus po maudynių.
 
8. Šaldytuvui atitirpinti. Kad ledai nuo šaldymo kameros sienelių atšoktų greičiau, pravers plaukų džiovintuvas: papūskite keletą minučių karštą orą, ir procesas paspartės!
 
9. Lipdukams nulupti. Vaikai prie baldų ar kitų paviršių priklijavo lipdukų, kuriuos sunku nuplėšti? O gal niekaip nepasiduoda pernelyg stipriai prie naujo daikto prilipusi kainos etiketė? Papūskite į ją plaukų džiovintuvu, o tada pamėginkite dar kartą.
 
10. Pleistrui nuplėšti. Kam nėra tekę riktelėti iš skausmo, kai nuo žaizdos plėšiamas pleistras? Skausmas gerokai sumažės, jei pleistrą pašildysite plaukų džiovintuvu: klijai suminkštės ir lengviau atšoks nuo odos.
 
11. Drėgmė ausyse. Jei paplaukiojus baseine ausyse liko nemaloni drėgmė, lengvai ją pašalinsite plaukų džiovintuvu. Tik nenukreipkite šilto oro tiesiai į ausį – prietaisą laikykite atokiau, o srovė turėtų būti pučiama įstrižai.
 
12. Drabužiams džiovinti. Norite tuojau pat apsirengti vakar išskalbtą apdarą, bet jis dar nevisiškai išdžiuvo, kai kuriose vietose liko drėgnas? keletą minučių padžiovinkite tas vietas plaukų džiovintuvu – ir drabužis bus sausutėlis!

» Rašyti komentarą