Nemaloni inkštirų pasekmė - dėmelės. Kaip su jomis kovoti?

Reguliari odos priežiūra užtikrina, kad visada atrodysite nepakartojamai. Deja, dažniausiai ši tiesa prisimenama jau per vėlai, todėl tenka kovoti su pasekmėmis. Šį kartą pakalbėsime apie tai, kaip po inkštirų atsikratyti dėmelių.


Raudonos dėmės išnyksta naudojant žaliojo molio kaukę su 3–4 lašais eterinio rozmarinų aliejaus. Atskieskite mišinį švariu vėsiu vandeniu ir maišykite, kol išeis vienalytė kremo konsistencijos masė. Užtepkite ant dėmių ir palikite 10–12 minučių.

Tamsių dėmių atsiranda dėl padidėjusios tam tikrų odos plotų, kuriuose anksčiau buvo inkštirų, pigmentacijos. Jas galima išbalinti naudojant štai tokias priemones:

  • Sumaišykite 2 arbatinius šaukštelius citrinos sulčių ir 1 kiaušinio baltymą. Užtepkite ant patamsėjusių vietų ir laikykite 15 minučių.
  • Sumaišykite 2 arbatinius šaukštelius citrinos sulčių ir pusę šaukšto baltojo molio. Įpilkite truputį vandens. Masė turi būti tiršta ir vienalytė. Tepkite tik ant problemiškų plotų ir laikykite 12–15 minučių.
  • Arbatinį šaukštelį krakmolo kruopščiai ištrinkite su valgomuoju šaukštu pomidoro minkštimo. Po 15  minučių nuplaukite.
  • Tamsias dėmes šviesina ir švieži agurkai, jų sultys. Laikykite tokią kaukę 20–25 minutes.
  • Patepkite problemiškas vietas arbatmedžio aliejumi. Jį galima naudoti gryną, arba maišyti su levandų aliejumi ar citrinos sultimis.
  • Išmėginkite eterinių aliejų mišinį: į 1 arbatinį šaukštelį alyvuogių aliejaus įlašinkite po lašą mėtų, levandų gvazdikėlių aliejaus ir 2 lašus rozmarinų aliejaus. Įtrinkite į tamsias dėmes po kelis kartus per dieną.

Daugelį odos trūkumų galima įveikti savomis jėgomis – svarbiausia, kad pasisemtumėte kantrybės ir išmėgintumėte įvairius kovos būdus. Jūsų pastangos nenueis veltui!

» Rašyti komentarą