Neringa Šiaudikytė pasipuošė išskirtine suknele (foto)

„Kaip tau tinka tokia suknelės forma! O ilgis! Spalva! Ji tiesiog tobula!“, - vieno po kito komplimento klausėsi Kaune, atskiroje „Capo“ picerijos salėje savo 26 – ąjį gimtadienį šventusi dainininkė Neringa Šiaudikytė. Neįprasto kirpimo elegantišką, bet kartu dėmesį prikaustantį drabužį svarbiai jai dienai pasiuvo dizainerė Airida Skrickienė.

N.Šiaudikytė pasakojo savo įvaizdį šiai autorei patikėjusi pirmą kartą, bet likusi labai patenkinta. „Įžvelgti, kas iš tiesų dera konkrečiam žmogui, pavyksta ne visiems “, - sakė dainininkė.Aprangoje, ypač skirtoje scenai, N. Šiaudikytė vertina ne tik audinių kokybę ir patogumą, bet ir tai, kokį įspūdį ji sukuria. Atlikėjos nuomone, paskutinis aspektas scenos žmonėms dažnai tampa netgi svarbesnis nei pirmieji du.

N.Šiaudikytė artimiausius savo draugus į gimtadienio puotą stengiasi sukviesti kasmet. Sukaktuvininkė kaskart parenka naują vietą ir programą. Šįkart ji pirmenybę teikė Senamiestyje įsikūrusiai populiariai picerijai, turinčiai banketinę salę su atskiru įėjimu. Gardžius užkandžius vakarui patiekė „Vienas kąsniukas“.

„Gimtadieniui visuomet ruošiuosi ir pati. Pagalvoju apie tai, ką veiksime, ką valgysime, ko klausysimės, kaip atrodys aplinka“, - sakė N. Šiaudikytė.

Šįkart gimtadienio šventėje lankėsi vynų žinovas, svečiai ant specialios, šventės kaltininkės nuotraukomis puoštos sienos rašė linkėjimus, klausė televizijos projekte „X faktorius“ išgarsėjusios grupės „Zeta Beat“ dainų, fotografavosi prie neįprastos, iš balionų sukurtos fotosienos.

» Rašyti komentarą