Nėščia Kim Kardashian apsinuogino ir nutildė komentatorius (foto)

Kim Kardashian yra viena labiausiai apkalbamų pasaulio moterų - nė vienas jos žodis, stiliaus pokytis ar pasirodymas viešumoje neapsieina be audringos aplinkinių reakcijos. Moteris stengiasi išlaikyti santūrų atstumą ir į diskusijas nesivelia, tačiau Kim nusprendė nebetylėti, pasklidus kalboms, kad ji tik imituoja antrąjį nėštumą.


Dukrelę Nori drauge su vyru Kanye Westu auginanti moteris ilgą laiką bandė susilaukti antro mažylio, po eilės nesėkmių kreipėsi į vaisingumo specialistus, iškentė operaciją, kurios metu iš jos gimdos buvo pašalinti po pirmojo gimdymo įaugę placentos likučiai. Antrojo nėštumo galimybę medikai vertino ypač atsargiai ir siūlė garsenybei pradėti domėtis surogatine motinyste arba įvaikinimu, tačiau, nepaisant liūdinančių prognozių, Kim Kardashian pastojo.  

Atvira realybės šou žvaigždė džiugia žinia iškart pasidalino su visuomene, ji nevengia prigludusių, pilvuką pabrėžiančių drabužių, tačiau negailestingi komentatoriai abejoja moters nėštumu. Pradėjus sklisti kalboms apie menamą surogatinę motiną ir suvaidintą nėštumą, Kim Kardashian nusprendė atsikirsti: „Seniau jie sakė, kad aš per liekna, tad tikriausiai apsimetu... Dabar jie sako, kad aš pernelyg stambi, tad tikrai apsimetu. Vieną dieną mane nufotografuoja nepavalgiusią, tad atrodau lieknesnė, o kitą dieną būnų ką tik pavalgiusi, tad atrodau stambesnė. Tai proceso dalis. Manau, kad pakankamai mane pažįstate ir suprantate, kad, jeigu turėčiau surogatinę motiną, tai tikrai fiksuočiau visą procesą. Kiekvieno kūnas yra skirtingas, kiekvienas nėštumas yra skirtingas! Aš išmokau mylėti savo kūną visais gyvenimo etapais! Būsiu dar stambesnė ir tai taip pat gražu! Tikra palaima, kad esu nėščia ir man labai pasisekė, kad nesikartoja preeklampsija, tad nėra patinimų! Sakoma, kad išnešioti berniuką ir išnešioti mergytę yra du skirtingi dalykai. Nežinau, kiek tame tiesos, tačiau dėkoju Dievui už šį stebuklą, šįkart jokie komentarai ir gandai manęs neveikia“, - apsinuoginusi asmenukei socialinio tinklo paskytoje rašė moteris.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
as
2015-08-21 03:42
ziurke man ji