Nėštumo kalendorius. 3 savaitė

Apie vaisių: tavyje augantis vaisius dar visai mažutis ir primena smeigtuko galvutės dydį arba mažą grūdelį. Iš esmės tai tik ląstelių grupė, tačiau ji dauginasi labai sparčiai. Ir nors tos ląstelės dar nė iš tolo neprimena vaisiaus, teoriškai tokį embrioną jau galima išvysti, nes jo ilgis siekia 0.15 mm.

Apie tave: kol kas tu tikriausiai nejauti jokių pasikeitimų. Tiesiog dar per anksti! Kai kurios moterys trečiąją nėštumo savaitę net nesupranta, kad jau laukiasi vaikelio, juk dar nepraėjo nei vienas menstruacinis ciklas.

Tačiau iš tiesų tavo organizme šiuo metu jau vyksta didelės permainos, o tu pati visai netrukus pajusi pirmuosius nėštumo simptomus: padidėjusią krūtinę, pykinimą, sąnarių skausmus ar kitus nėščiosioms būdingus požymius.


Kartais pasitaiko, kad trečiosios nėštumo savaitės metu moterys pastebi nežymų kraujo tepimą.
Tame nėra nieko baisaus: tiesiog kiaušinėlis prisitvirtina kraujo turinčiuose gimdos audiniuose, o visas ten buvęs kraujas po truputėlį pasišalina iš gimdos.

Nėštumo testai: dabar yra pats metas įsigyti nėštumo testą ir įsitikinti, ar tikrai laukiesi vaikelio.
Kai kurios moterys nepasitiki nėštumo testais, tačiau iš tiesų šie stebuklingi daikčiukai yra pakankamai patikimi. Tereikia žinoti, kaip tinkamai jais naudotis. Pagrindinė taisyklė – atlikti nėštumo testą laiku. Nepaisant to, kad galbūt pastojai jau prieš dvi savaites, nėštumo testas greičiausiai to neparodys, jei juo pasinaudosi anksčiau, mat tavo šlapime dar nebus nėštumo hormono.

» Rašyti komentarą