Nijolė Pareigytė-Rukaitienė atsisakė alkoholio: „Nenoriu, kad vaikas matytų butelius ant stalo“

Ne viena žinoma garsenybė tapo įrodymu, kad tapus priklausomam nuo alkoholio ant plauko pakimba ne tik asmeninis gyvenimas, bet ir ilgai kurta karjera. Dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė pasakojo prieš kurį laiką atsisakiusi alkoholio, o pagrindine to priežastimi tapo dukra.

TV3 laidoje „Svogūnų Lietuva“ viešėjusi moteris neslėpė praeityje nevengusi vakarėlių, tačiau šiandien ji džiaugiasi sveiku ir blaiviu gyvenimo būdu, visiškai atsisakė svaigalų.  

„Tikriausiai motinystė daug kam duoda per galvą. Ateina atsakomybės jausmas, ateina visai kitas noras. Prieš tai buvau kitokia ir kitaip gyvenimą dėliojau. Dabar aš esu jau subrendus, suaugus, o anksčiau mėgavausi gyvenimu: savęs neribojau ir nestabdžiau“, – kalbėjo dainininkė.


Garsi moteris neslėpė, kad anksčiau ji nevengdavo iki paryčių besitęsiančių linksmybių, kuriose netrūkdavo svaigiųjų gėrimų. „Pas mane gyvenime viskas vyko etapais. Buvo mokslai, po to buvo grupės pradžia, kada tikrai gyvenau tokį linksmą, jauną gyvenimą. Gerdavau iki ryto, linksmindavausi su draugais“, – prisipažino Nijolė.

Atsisakyti alkoholio N. Pareigytę-Rukaitienę paskatino dukra. Moteris pasakojo nenorinti, kad jos vaikas matytų alkoholį vartojančius tėvus: „Visi, kurie esate tėvai, turite vaikus, suprantate, kad pradedi gyventi daugiau dėl vaikų. Nori jiems skirti savo laiką, o ne pramogoms. Kad paskui skaudančia galva, kai norisi tik gulėti lovoje, netektų galvoti „O dieve, dar vaikas čia nori valgyti“. Aš nenoriu, kad vaikas matytų butelius ant stalo, kad matytų girtus veidus. Noriu, kad ji augtų sveikoje, gražioje aplinkoje“.

Alkoholio vartojimo problemą iškėlusi dainininkė laidos studijoje ragino visus susimąstyti apie jo daromą žalą. „Blaivų gyvenimą gyventi yra daug geriau ir dabar galiu sakyti tai drąsiai. Jei tik yra kokių abejonių ir matote, kad tai gyvenime yra kliūtis, tai atsisakykite ir išsivaduokite iš jos“, – patarimais dalinosi Nijolė.
 

» Rašyti komentarą