Nusivylusi Vilija Pilibaitytė-Mia nusprendė emigruoti

Vilijos Pilibaitytės-Mios santuoka ir pykčiai su vyru, nepavykęs verslas bei kitos gyvenimo detalės žiniasklaidoje aptarinėjamos nuolat. Nors atlikėja pramogų pasaulyje sukasi jau ne vienerius metus ir jo taisykles yra perpratusi, tačiau prisipažįsta, kad apkalbos ir pikti komentarai ją skaudina. Atvirame interviu gyvenimo būdo laidai dainininkė prisipažins, kad pastarieji dveji metai jai buvo ypač sunkus. Tačiau šiandien ji atrado ramybę, atsisakė alkoholio ir pasiryžo emigruoti.

Tik laidai „Raudonas kilimas“ dainininkė atskleidė, ko nusprendė imtis išvykusi iš Lietuvos.

„Buvo tokių dienų, kad aš iš chalato neišlįsdavau. Tai buvo sunkiausias periodas mano gyvenime. Bet aš vieną kartą pažvelgiau į save veidrodyje ir sakau: „Žinai, brangioji, dabar jau yra galas. Tai yra dugnas. Ir arba tu stojiesi ir eini pirmyn, arba tu čia ir numirk dabar. Yra du keliai: arba dvėsk čia, arba stokis ir eik.“ Ir atsistojau, ir ėjau“, – nesulaikydama ašarų atvirame interviu TV3 gyvenimo būdo laidai pasakojo V. Pilibaitytė-Mia.

Garsi dainininkė atskleidė, kad jai sunkiu momentu, kai žlugo verslas, žiniasklaidą pasiekdavo žinutės apie konfliktus su sutuoktiniu, o ją persekiojo nesibaigiantys skandalai, šalia nebuvo nė vieno žmogaus, kuris ją padrąsintų, paguostų ir sakytų, kad viskas bus gerai. Priešingai, buvo nemažai tokių, kurie ją žlugdė.
„Aš pamiršau, ką reiškia naktimis miegoti... Žinau, kad yra daug verslininkų, kurie ir nusižudo. Prieina liepto galą ir viskas. Aš sakiau sau, aš tokia nebūsiu, aš neleisiu sau. Aš turiu vaiką. Jei tu nesusiimsi, tu gali sau leisti čiuožti žemyn dar labiau, bet aš sau to neleidau“, – prisipažino atlikėja.

V. Pilibaitytė-Mia tvirtino, kad pastarieji dveji metai jai buvo kupini blogų naujienų, tačiau šiandien ji susiėmė, netrukus su visa šeima ruošiasi įsikurti svečioje šalyje, o svarbiausia – atsisakė alkoholio: „Aš suvokiau, kad aš visiškai nenoriu to alkoholio. Ta prasme, kad man negalima tiesiog gerti, nes kai aš išgerdavau, tai tik dar labiau sutirštindavo spalvas. Man būdavo dar blogiau.“

Tik laidai „Raudonas Kilimas“ garsi dainininkė atskleidė ateities planus. V. Pilibaitytė-Mia ketina emigruoti į šiltą ir saulėtą šalį, kurioje veiks tai, kas joje brendo jau nuo mažų dienų – dirbs interjero dizainere.

Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
hi
2017-03-20 18:59
hi