Odos grožio paslaptis – kaukės su medumi

Niekas neabejoja, kad medus – tai ne tik skanus, bet ir labai naudingas produktas. Ne veltui jis mėgstamas ir kosmetologijoje – kaukės su medumi puikiai drėkina odą ir padeda ją apsaugoti nuo raukšlių. Dalinamės keliais išties veiksmingais receptais!
 
Kaukė jautriai veido odai. Sumaišykite 1 šaukštą varškės, 1 arbatinį šaukštelį medaus ir tiek pat pieno arba kefyro. Ištepkite mišiniu švarią veido odą, po 20 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.
 
Kaukė sausai odai. Sumaišykite 4 šaukštus medaus ir 4 šaukštus alyvuogių aliejaus, pašildykite iki 38 laipsnių. Suvilgykite šiame mišinyje medžiaginę servetėlę arba marlės sluoksnį ir palaikykite ant švarios veido odos 15–20 minučių. Nuplaukite su šiltu vandeniu.
 

Kaukė probleminei odai, linkusiai į spuogus ir inkštirus. Paruoškite ramunėlių nuovirą (1 daliai ramunėlių reikia 10 dalies verdančio vandens. Kaitinkite karšto vandens vonelėje 4–5 minutes). Į 50 ml šilto nuoviro įdėkite 2 šaukštus medaus, ištirpinkite. Ištepkite švarią veido odą, po 20–25 minučių nuplaukite vėsiu vandeniu. Procedūrą atlikite 2–4 kartus per savaitę (atsižvelkite į savo odos būklę).
 
Maitinamoji kaukė mišriai ir glembančiai odai. Pertrinkite 1 kiaušinio trynį su šaukšteliu medaus ir tiek pat šviežių obuolių sulčių. Kaukė laikoma ant veido 15 minučių, nuplaunama su šiltu vandeniu.
 
Kaukė riebiai odai. 1 baltymą išsukite su 2 šaukštais miltų ir 1 šaukštu medaus. Palaikykite 10–15 minučių ir nuplaukite su šiltu vandeniu.
 
Malonių procedūrų!

» Rašyti komentarą